zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví
Tipy a fakta

4 nejčastější problémy s vlasy v zimě

18. 12. 2019

Suché nebo rychle se mastící vlasy, ztráta objemu, krepatění nebo citlivá pokožka hlavy - s tím se na zimu potýká drtivá většina žen. V zimě totiž netrpí jen pleť, ale i pokožka hlavy.

 

  • Extrémně suché nebo okamžitě mastné vlasy - kvůli chladnému počasí, suchému vzduchu a střídání teplot má pokožka hlavy tendence se vysušovat. Nošení pokrývky hlavy nebo nepřetápění místnosti může pomoci, do své stravy také zařaďte více potravin s kvalitními tuky, nebo zvolte doplňky stravy s omega mastnými nenasycenými kyselinami. V opačném případě může suchá pokožka vést k nadprodukci kožního mazu a vlasy se tak dříve mastí. Vyzkoušet můžete šampony speciálně na mastné vlasy, nebo zimní edice.

  • Zplihlé vlasy bez objemu - po vysoušení je objem ukázkový, ovšem nasazená čepice nebo klobouk jej může zničit. Do kabelky si potom přibalte objemový pudr na vlasy, nebo používejte styling s “pamětí”, který po opětovném načechrání vlasy oživí.

  • Krepatění a nepříjemné elektrizování - pro boj s krepatými vlasy můžete sáhnout pro přípravky s antifrizz efekty nebo oleje na vlasy. Majitelky suchých vlasů pak důvěrně znají nepříjemné elektrizování - zde pomůže celková regenerace vlasů - nasaďte regenerační kúry už při mytí vlasů nebo zvolte vhodné doplňky stravy.

  • Přecitlivělá pokožka nebo svědění hlavy - vysušování může způsobit nepříjemný pocit a svědění. V prvotní fázi pomůže výhradní používání zklidňujících a hlavně šetrných přípravků.

 

Komplexní péčí pro předcházení problémům s vlasy a pletí pro Vás můžou být kapsle Venira

Mohlo by se vám líbit

Beauty trend face roller
Beauty trend face roller
13. 8. 2019
Jak chránit pleť před sluncem?
Jak chránit pleť před sluncem?
19. 5. 2019
#hack1 Čištění hřebenu
#hack1 Čištění hřebenu
16. 1. 2019
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Venira.cz | © 2021