zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví
Články

RECENZE Venira 40 denní kúra

20. 5. 2018

Venira kapsle jsou vitaminy pro růst a objem vlasů, nelámající se nehty a nádhernou pleť. Výsledky účinku Venira kapslí potvrzují recenze stovek spokojených zákaznic. Ty si můžete přečíst například ZDE.

 

Jednu z podrobnějších recenzí nám poskytla blogerka LADYVANILKA:

"Tento článek bych ráda věnovala jednomu jedinému doplňku stravy. Jedná se o kapsle Venira, které testovalo velké množství bloggerek a instagramerek. Četla jsem zejména pozitivní recenze, proto jsem byla velmi zvědavá, jak u mě tento zázrak uspěje. 

Já mám konkrétně kapsle pro čtyřicetidenní kúru, ovšem je možné zakoupit i 80 nebo 120 denní kúru. Cena je 689 Kč. A jelikož je to poměrně drahá investice, recenze se přímo žádala! Třeba ti pomohu v rozhodování, zda výrobek zakoupit. VENIRA se specializuje na komplexní péči pro vlasy, nehty a pleť.." Přečtěte si celý článek na blogu LADYVANILKA.

 

  

 

Venira kapsle mají nové a ještě lepší složení! Nově Venira kapsle obsahují celkem 19 kvalitních látek pro ještě účinnější vlasovou kúru. Cesta za krásnými a pevnými vlasy, nehty a zářivou pletí nebyla nikdy jednodušší.

 

Venira kapsleVenira kapsle

 

Mohlo by se vám líbit

Řekněte tukovým buňkám NE!
Řekněte tukovým buňkám NE!
11. 7. 2021
Astaxanthin – nové a vylepšené složení kapslí pro vlasy, nehty a pleť!
Astaxanthin – nové a vylepšené složení kapslí pro vlasy, nehty a pleť!
21. 6. 2021
Jak na lepší spánek?
Jak na lepší spánek?
9. 2. 2021
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Venira.cz | © 2021