zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví
Články

RECENZE Venira 40 denní kúra

20. 5. 2018

Venira kapsle jsou vitaminy pro růst a objem vlasů, nelámající se nehty a nádhernou pleť. Výsledky účinku Venira kapslí potvrzují recenze stovek spokojených zákaznic. Ty si můžete přečíst například ZDE.

 

Jednu z podrobnějších recenzí nám poskytla blogerka LADYVANILKA:

"Tento článek bych ráda věnovala jednomu jedinému doplňku stravy. Jedná se o kapsle Venira, které testovalo velké množství bloggerek a instagramerek. Četla jsem zejména pozitivní recenze, proto jsem byla velmi zvědavá, jak u mě tento zázrak uspěje. 

Já mám konkrétně kapsle pro čtyřicetidenní kúru, ovšem je možné zakoupit i 80 nebo 120 denní kúru. Cena je 689 Kč. A jelikož je to poměrně drahá investice, recenze se přímo žádala! Třeba ti pomohu v rozhodování, zda výrobek zakoupit. VENIRA se specializuje na komplexní péči pro vlasy, nehty a pleť.." Přečtěte si celý článek na blogu LADYVANILKA.

 

  

 

Venira kapsle mají nové a ještě lepší složení! Nově Venira kapsle obsahují celkem 19 kvalitních látek pro ještě účinnější vlasovou kúru. Cesta za krásnými a pevnými vlasy, nehty a zářivou pletí nebyla nikdy jednodušší.

 

Venira kapsleVenira kapsle

 

Mohlo by se vám líbit

Inca Inchi olej jako elixír mládi - přírodní zázrak pro vaši pleť
Inca Inchi olej jako elixír mládi - přírodní zázrak pro vaši pleť
1. 2. 2021
Jak na posílení imunity?
Jak na posílení imunity?
17. 1. 2021
Odesílání balíčků mezi vánočními svátky
Odesílání balíčků mezi vánočními svátky
20. 12. 2020
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Venira.cz | © 2021