zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví
Články

Soutěž o lipozomální vitamin C - Posilte svou imunitu na maximum

14. 10. 2020

Imunita. Důležitý obranný štít pro naše tělo. Imunitní systém nás chrání před bakteriemi, viry a různým nachlazením. Teď, když přišel podzim a teploty venku prudce klesly, je potřeba doplnit veškeré vitamíny, které imunitu posilují. Jsou to především potraviny a doplňky stravy bohaté na vitamin C. Bohužel v citrusových plodech jako je citrón, pomeranč, ananas atd. nalezneme pouze malé množství "céčka".

 

Proto doporučujeme užívat PŘÍRODNÍ doplňky stravy, které ukrývají potřebnou denní dávku v kapslích. Konkrétně u našeho lipozomálního vitaminu C stačí užívat jen 2 kapsle denně pro splnění denní potřebné dávky céčka. A proč lipozomální? Protože je jednou z nejlépe vstřebatelných forem vitaminu C. Jeho vstřebatelnost se pohybuje až okolo 90%, klasická forma vitaminu C má svou vstřebatelnost pouhých 20%. Vitamin C se postupně v průbehu několika hodin uvolňuje z lipozomu a díky této formě putuje Vitamin C přímo do krve. Vitamin C je jeden z nejdůležitějších vitamínů pro náš organismus. Posiluje imunitu, přispívá k normální funkci nervové soustavy a také chrání naše buňky před oxidativním stresem. Kromě toho se podílí na snížení míry únavy a vyčerpání.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o 3 balení Venira lipozomálního Vitaminu C. Soutěžit můžete na našich sociálních sítích na Facebooku a Instagramu. Vybereme celkem 6 výherců, 3 na každé síti. A jaké jsou podmínky? Do komentáře stačí napsat slovo VENIRA. Už teď se těšíme, až uděláme někomu z vás radost. Soutěž ukončíme v neděli 18.10.2020.

 

Přejeme hodně štěstí!

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

Popis obrázku

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

Řekněte tukovým buňkám NE!
Řekněte tukovým buňkám NE!
11. 7. 2021
Astaxanthin – nové a vylepšené složení kapslí pro vlasy, nehty a pleť!
Astaxanthin – nové a vylepšené složení kapslí pro vlasy, nehty a pleť!
21. 6. 2021
Jak na lepší spánek?
Jak na lepší spánek?
9. 2. 2021
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Venira.cz | © 2021