zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví
Články

Soutěž o lipozomální vitamin C - Posilte svou imunitu na maximum

14. 10. 2020

Imunita. Důležitý obranný štít pro naše tělo. Imunitní systém nás chrání před bakteriemi, viry a různým nachlazením. Teď, když přišel podzim a teploty venku prudce klesly, je potřeba doplnit veškeré vitamíny, které imunitu posilují. Jsou to především potraviny a doplňky stravy bohaté na vitamin C. Bohužel v citrusových plodech jako je citrón, pomeranč, ananas atd. nalezneme pouze malé množství "céčka".

 

Proto doporučujeme užívat PŘÍRODNÍ doplňky stravy, které ukrývají potřebnou denní dávku v kapslích. Konkrétně u našeho lipozomálního vitaminu C stačí užívat jen 2 kapsle denně pro splnění denní potřebné dávky céčka. A proč lipozomální? Protože je jednou z nejlépe vstřebatelných forem vitaminu C. Jeho vstřebatelnost se pohybuje až okolo 90%, klasická forma vitaminu C má svou vstřebatelnost pouhých 20%. Vitamin C se postupně v průbehu několika hodin uvolňuje z lipozomu a díky této formě putuje Vitamin C přímo do krve. Vitamin C je jeden z nejdůležitějších vitamínů pro náš organismus. Posiluje imunitu, přispívá k normální funkci nervové soustavy a také chrání naše buňky před oxidativním stresem. Kromě toho se podílí na snížení míry únavy a vyčerpání.

 

My jsme si pro vás připravili soutěž o 3 balení Venira lipozomálního Vitaminu C. Soutěžit můžete na našich sociálních sítích na Facebooku a Instagramu. Vybereme celkem 6 výherců, 3 na každé síti. A jaké jsou podmínky? Do komentáře stačí napsat slovo VENIRA. Už teď se těšíme, až uděláme někomu z vás radost. Soutěž ukončíme v neděli 18.10.2020.

 

Přejeme hodně štěstí!

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

Popis obrázku

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

Inca Inchi olej jako elixír mládi - přírodní zázrak pro vaši pleť
Inca Inchi olej jako elixír mládi - přírodní zázrak pro vaši pleť
1. 2. 2021
Jak na posílení imunity?
Jak na posílení imunity?
17. 1. 2021
Odesílání balíčků mezi vánočními svátky
Odesílání balíčků mezi vánočními svátky
20. 12. 2020
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Venira.cz | © 2021