zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví
Články

Představujeme novinku! Venira čaje pro těhotné a kojící ženy

3. 11. 2020

Ano, je to tak!

S velkou radostí vám představujeme naše novinky. Tentokrát potěšíme těhotné, ale i kojící ženy. Všimli jsme si, že spoustu našich zákazníc jsou zároveň čerstvé maminky nebo maminky budoucí. To nás přivedlo na nápad vytvořit produkt speciálně pro ně. Vzhledem k tomu, že pitný režim je pro těhotné i kojící ženy klíčový, spojili jsme účinky několika bylinek v sypanném čaji. Čaj skvěle chutná, jeho příprava je snadná a hlavně jeho účinky jsou osvědčené.

Máme celkem dva čaje!

 

Venira těhotenský čaj

Venira sypaný bylinný čaj obsahuje směs těch nejlepších bylin a pomáhá ulevovat od nevolností a nepříjemných pocitů behěm těhotenství. Čaj napomáhá maminkám prožít těhotenství v poklidu a s radostí. Meduňka pomáhá ulevovat od bolestí hlavy, pocitů nervozity a neklidu a navozuje příjemné relaxační pocity.

 

Co obsahuje tento bylinný čaj pro těhotné ženy?

Meduňka pomáhá zklidnit tělo i mysl, přispívá k normální činnosti oběhové soustavy, hormonální rovnováze a duševnímu zdraví. Meduňka také nepomáhá zlepšit zažívání a tlumit nepříjemné pocity. Působí také proti stresu a neklidným pocitům.

Šípek přispívá k normální činnosti močového měchýře, ledvin a k přirozené obranyschopnosti organizmu.

Kontryhel přispívá k normálnímu trávení a normálnímu stavu kloubů a svalů. Také pomáhá s gynekologickýma obtížema. Příznivě ovlivňuje hormonální procesy v ženském těle. Také nepomáhá zmírnit pocení nebo třeba nervozitu.

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

 

Venira čaj pro kojící ženy

Venira sypaný bylinný čaj pro kojící ženy obsahuje směs těch nejlepších bylin s mnoha benefity pro současné maminky. Čaj napomáhá tvorbě mateřského mléka během kojení a působí také proti nadýmání miminka. Směs bylin se mimo jiné podílí na komfortu a psychické pohodě maminky.

 

Co obsahuje Venira bylinný čaj pro kojící ženy?

 

Meduňka přispívá k normální činnosti oběhové soustavy, hormonální rovnováze a duševnímu zdraví. Meduňka je také známá pro své zklidňující účinky, skvěle působí na celý organismus, prospívá také dobrému spánku a zklidňuje bušení srdce. Maminkám pak pomáhá s tvorbou mléka a má protidávicí účinky.

Fenykl, kmín a anýz přispívají k normálnímu trávení a podporují laktaci. Fenykl tlumí nadýmání a také stejně jako meduňka zvyšuje tvorbu mateřského mléka. Kmín a anýz ulevuje od žaludečních nevolností a nadýmání.

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

Mohlo by se vám líbit

Inca Inchi olej jako elixír mládi - přírodní zázrak pro vaši pleť
Inca Inchi olej jako elixír mládi - přírodní zázrak pro vaši pleť
1. 2. 2021
Jak na posílení imunity?
Jak na posílení imunity?
17. 1. 2021
Odesílání balíčků mezi vánočními svátky
Odesílání balíčků mezi vánočními svátky
20. 12. 2020
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Venira.cz | © 2021