zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví
Články

Představujeme novinku! Venira čaje pro těhotné a kojící ženy

3. 11. 2020

Ano, je to tak!

S velkou radostí vám představujeme naše novinky. Tentokrát potěšíme těhotné, ale i kojící ženy. Všimli jsme si, že spoustu našich zákazníc jsou zároveň čerstvé maminky nebo maminky budoucí. To nás přivedlo na nápad vytvořit produkt speciálně pro ně. Vzhledem k tomu, že pitný režim je pro těhotné i kojící ženy klíčový, spojili jsme účinky několika bylinek v sypanném čaji. Čaj skvěle chutná, jeho příprava je snadná a hlavně jeho účinky jsou osvědčené.

Máme celkem dva čaje!

 

Venira těhotenský čaj

Venira sypaný bylinný čaj obsahuje směs těch nejlepších bylin a pomáhá ulevovat od nevolností a nepříjemných pocitů behěm těhotenství. Čaj napomáhá maminkám prožít těhotenství v poklidu a s radostí. Meduňka pomáhá ulevovat od bolestí hlavy, pocitů nervozity a neklidu a navozuje příjemné relaxační pocity.

 

Co obsahuje tento bylinný čaj pro těhotné ženy?

Meduňka pomáhá zklidnit tělo i mysl, přispívá k normální činnosti oběhové soustavy, hormonální rovnováze a duševnímu zdraví. Meduňka také nepomáhá zlepšit zažívání a tlumit nepříjemné pocity. Působí také proti stresu a neklidným pocitům.

Šípek přispívá k normální činnosti močového měchýře, ledvin a k přirozené obranyschopnosti organizmu.

Kontryhel přispívá k normálnímu trávení a normálnímu stavu kloubů a svalů. Také pomáhá s gynekologickýma obtížema. Příznivě ovlivňuje hormonální procesy v ženském těle. Také nepomáhá zmírnit pocení nebo třeba nervozitu.

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

 

Venira čaj pro kojící ženy

Venira sypaný bylinný čaj pro kojící ženy obsahuje směs těch nejlepších bylin s mnoha benefity pro současné maminky. Čaj napomáhá tvorbě mateřského mléka během kojení a působí také proti nadýmání miminka. Směs bylin se mimo jiné podílí na komfortu a psychické pohodě maminky.

 

Co obsahuje Venira bylinný čaj pro kojící ženy?

 

Meduňka přispívá k normální činnosti oběhové soustavy, hormonální rovnováze a duševnímu zdraví. Meduňka je také známá pro své zklidňující účinky, skvěle působí na celý organismus, prospívá také dobrému spánku a zklidňuje bušení srdce. Maminkám pak pomáhá s tvorbou mléka a má protidávicí účinky.

Fenykl, kmín a anýz přispívají k normálnímu trávení a podporují laktaci. Fenykl tlumí nadýmání a také stejně jako meduňka zvyšuje tvorbu mateřského mléka. Kmín a anýz ulevuje od žaludečních nevolností a nadýmání.

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

Mohlo by se vám líbit

Pojďme se opalovat!
Pojďme se opalovat!
26. 7. 2021
Řekněte tukovým buňkám NE!
Řekněte tukovým buňkám NE!
11. 7. 2021
Astaxanthin – nové a vylepšené složení kapslí pro vlasy, nehty a pleť!
Astaxanthin – nové a vylepšené složení kapslí pro vlasy, nehty a pleť!
21. 6. 2021
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Venira.cz | © 2021