zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví
Články

Vyhrajte Venira novinku - magnesium shots bez cukru

15. 9. 2020

Je to tady! Další Venira novinka je na světě. A je to naprostá pecka. 

Schválně, jestli se poznáváte alespoň v jedné z následujících situací. Přes den jste často unavení, nic se vám nechce a jakoby vám došla energie? Lehce se vystresujete, rozhodí vás i sebemenší maličkost a náladu máte pod psa? Dokonce vás můžou trápit svalové křeče, těžko se vám soustředí a v noci špatně usínáte. Možná vás to ani nenapadlo, ale všechny tyhle situace můžou nastat při nedostatku hořčíku. Hořčík je totiž jeden z nejdůležitějších minerálů pro naše tělo. Smutnou zprávou je, že deficitem hořčíku trpí až ⅓ obyvatel.

 

Venira magnesium shots v jedné z nejlépe vstřebatelných forem hořčíku je prvotřídní doplněk stravy, který obsahuje tekutou dávku hořčíku a jedna ampulka obsahuje 100% denní doporučenou dávku elementárního hořčíku. Tyto shoty jsou první pomocí, když vás v posilovně přepadne únava nebo když jste náhle vystaveni nějaké stresové situaci. Příchutě máme hned dvě. Vybrat si můžete sladkou pomerančovou příchuť nebo příchuť lesních plodů. Shoty jsou slazené stévií, takže v nich nenajdete žádný přidaný cukr navíc.

 

Popis obrázku

 

A protože rádi obdarováváme naše zákazníky, připravili jsme si soutěž právě o tuto novinku. Kdo by nechtěl mít tento nepostradatelný minerál vždy po ruce? Vyhrát můžete dvě balení magnesium shotů a v každém z nich je 20 ampulí. Rozhodli jsme se, že vylosujeme celkem 2 výherce, kterým tuto novinku zašleme.

Pravidla jsou jednoduchá. Napište nám do komentářů na sociláních sítích příchuť, o kterou byste měli zájem. Když budete mít štěstí a vyhrajete, zašleme vám přesně tu příchuť, o kterou jste si napsali. Náhodně vybereme 2 výherce, kteří si zvolili jednou "pomeranč" a jednou "lesní plody". Tak abychom od každé příchutě rozdali jedno balení.

Soutěžit můžete na našem Facebooku i Instagramu.

 

Přejeme hodně štěstí a držíme palce.

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

Mohlo by se vám líbit

Pojďme se opalovat!
Pojďme se opalovat!
26. 7. 2021
Řekněte tukovým buňkám NE!
Řekněte tukovým buňkám NE!
11. 7. 2021
Astaxanthin – nové a vylepšené složení kapslí pro vlasy, nehty a pleť!
Astaxanthin – nové a vylepšené složení kapslí pro vlasy, nehty a pleť!
21. 6. 2021
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Venira.cz | © 2021