Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo

Komplexní péče o vaše vlasy, nehty a pleť

Často kladené otázky

UŽÍVÁNÍ VENIRY

Co je to Venira?

Venira je přírodní doplněk stravy, který poskytuje komplexní péči a výživu pro Vaše vlasy, nehty a pleť, díky 18 účinným látkám v každé kapsli. 

 

Jak dlouho by se měla Venira užívat?

Každý organismus je specifický a reaguje na doplňky výživy jiným způsobem. První výsledky by se měly projevit již po 3-4 týdnech od začátků užívání. Doporučujeme však dobrat celou první kúru, která odpovídá jednomu balení Veniry, ve kterém je 80 kapslí a vydrží 40 dnů. Pamatujte, že nejdůležitějším pilířem je pravidelnost v jejím užívání a jedině tak dosáhnete těch nejlepších a nejrychlejších výsledků! Pro lepší efektivitu doporučujeme naši 80 či 120 denní kúru. 

 

Jak často a kdy Veniru užívat?

Doporučujeme Veniru užívat 2x denně. 1 kapsli si dejte ráno před jídlem a 1 si dejte požijte také před jídlem večer. Užívání před jídlem zvyšuje její celkovou vstřebatelnost. Pokud občas zapomenete, nic se neděje - doporučujeme však dodržet interval 10h mezi jednotlivými kapslemi.

 

Je užívání Veniry bezpečné?

Produkt je přírodní a zcela zdravotně nezávadný. Venira splňuje veškeré normy a splnila všechny požadavky pro výrobu a prodej doplňků výživy na území České republiky a EU, její užívání je tedy bezpečné!

 

Pro koho je Venira určena?

Venira je určena pro všechny, kteří hledají komplexní doplněk výživy pro své vlasy, nehty a pleť. Je vhodná jak pro ženy, tak pro muže. Výrobek není vhodný pro děti do 12 let.

 

Z čeho je vyroben obal jedné kapsle Veniry?

Obal jedné kapsle je vyroben z bovinní želatiny.

 

Je možné užívat Veniru v těhotenství, nebo při kojení?

Jak již bylo řečeno, produkt Venira je zcela přírodní a zdravotně nezávadný, přesto však konzultujte složení s Vaším ošetřujícím lékařem. Rádi bychom ale zmínili, že Veniru užívá mnoho těhotných a kojících žen a nikdy jsme nezaznamenali žádnou negativní zpětnou vazbu!

 

Mohou Veniru užívat také diabetici?

Ano, mohou.

 

Co se stane, když Veniru přestanu užívat?

Po skončení užívání Veniry se nedostaví žádné vedlejší účinky a můžete ji přestat užívat z dne na den. Díky její komplexnosti ovšem ztratíte skvělého pomocníka s 18 účinnými látkami v každé kapsli pro vaše vlasy, nehty a pleť.

 

Kde se Venira vyrábí?

Veškerá výroba a testování je prováděno na území České republiky.

 

 

NÁKUP

Kde je možné Veniru zakoupit?

Veniru je možné zakoupit přímo ZDE na našich stránkách nebo u našich partnerů, kterým Veniru dodáváme a jsou to internetové e-shopy, kadeřnictví, beauty salóny a lékárny.

 

Jaké jsou možnosti dopravy?

Veniru Vám doručíme až k Vám domů, prostřednictvím České pošty, nebo přepravní společností DPD. Doručení si můžete také vybrat přes Zásilkovnu a nechat si Veniru zaslat na některé z více než 1400 výdejních míst po celé České nebo Slovenské republice. Více informací, včetně cen, najdete v naší sekci Doprava a platba.

 

 

VRÁCENÍ

Je možné Veniru po zakoupení vrátit?

Produkt můžete do 14 dnů bez udání důvodu zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze. Ovšem pozor, produkt nesmí být rozbalen! Veškeré další informace se dozvíte v naší sekci Vrácení zboží.

 

Jak funguje vrácení peněz?

Peníze Vám odešleme zpět na účet ihned, jakmile obdržíme vrácené zboží. Jestliže budete zasílat zboží zpět, nezasílejte na dobírku!

 

Venira.cz | © 2018