Venira - logo

Komplexní péče o vaše vlasy, nehty a pleť

Často kladené otázky

UŽÍVÁNÍ VENIRY

Co je to Venira?

Venira je přírodní doplněk stravy, který poskytuje komplexní péči a výživu pro Vaše vlasy, nehty a pleť, díky 18 účinným látkám v každé kapsli.

 

Jak dlouho by se měla Venira užívat?

Každý organismus je specifický a reaguje na doplňky výživy jiným způsobem. První výsledky by se měly projevit již po 3-4 týdnech od začátků užívání. Doporučujeme však dobrat celou první kúru, která odpovídá jednomu balení Veniry, ve kterém je 80 kapslí a vydrží 40 dnů. Pamatujte, že nejdůležitějším pilířem je pravidelnost v jejím užívání a jedině tak dosáhnete těch nejlepších a nejrychlejších výsledků! Pro lepší efektivitu doporučujeme naši 80 či 120 denní kúru. 

 

Jak často Veniru užívat?

Doporučujeme Veniru užívat 2x denně. 1 kapsli požijte ráno před jídlem a 1 kapsli požijte také před jídlem večer. Užívání před jídlem zvyšuje její celkovou vstřebatelnost.

 

Je užívání Veniry bezpečné?

Produkt je přírodnía zcela zdravotně nezávadný. Venira splňuje veškeré normy a splnila všechny požadavky pro výrobu a prodej doplňků výživy na území České republiky a EU.

 

Pro koho je Venira určena?

Venira je určena pro všechny, kteří hledají komplexní doplněk výživy pro své vlasy, nehty a pleť. Je vhodná jak pro ženy, tak pro muže. Výrobek není vhodny pro děti do 12 let.

 

Je možné užívat Veniru v těhotenství, nebo při kojení?

Jak již bylo řečeno, produkt Venira je zcela přírodní a zdravotně nezávadný, přesto však konzultujte složení s Vaším ošetřujícím lékařem. Je však dobré zmínit, že Veniru užívá mnoho těhotných a kojících žen a nikdy jsme nezaznamenali žádnou negativní zpětnou vazbu!

 

Co se stane, když Veniru přestanu užívat?

Po skončení užívání Veniry se nedostaví žádné vedlejší účinky a můžete ji přestat užívat z dne na den. Díky její komplexnosti ovšem ztratíte skvělého pomocníka s 18 účinnými látkami v každé kapsli pro krásné a zdravé vlasy, nehty a pleť.

 

Kde se Venira vyrábí?

Veškerá výroba a testování je prováděno na území České republiky.

 

 

NÁKUP

Kde je možné Veniru zakoupit?

Veniru je možné zakoupit přímo zde na našich stránkách nebo u našich partnerů, kterým Veniru dodáváme a jsou to internetové e-shopy a lékárny.

 

Jaké jsou možnosti dopravy?

Veniru Vám doručíme až k Vám domů, prostřednictvím České pošty, nebo přepravní společností DPD. Doručení si můžete také vybrat přes Zásilkovnu a nechat si Veniru zaslat na některé z více než 1400 výdejních míst po celé České nebo Slovenské republice.

 

 

VRÁCENÍ

Je možné Veniru po zakoupení vrátit?

Produkt můžete do 14 dnů bez udání důvodu zaslat zpět a my Vám vrátíme peníze. Ovšem pozor, produkt nesmí být rozbalen!

 

Jak funguje vrácení peněz?

Peníze Vám odešleme zpět na účet ihned, jakmile obdržíme vrácené zboží. Jestliže budete zasílat zboží zpět, nezasílejte na dobírku!

 

Venira.cz | © 2018