zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví

Často kladené otázky

Kolagenový drink 300ml - pomeranč a lesní plody

Můžu vypít celý drink najednou nebo si ho mám rozdělit napůl?

Drink můžete vypít celý najednou. Nemusíte se obávat, dávka kolagenu je přizpůsobená tak, abyste si nemuseli drink dělit na části.

Kolik kolagenových drinků můžu za den vypít?

Doporučujeme 1 kolagenový drink denně.

Je možné užívat Venira drink a Venira kapsle dohromady?

Ano, oba produkty lze užívat současně. Kombinace těchto dvou produktů je speciálně navržena tak, ať je tělo schopné vstřebat všechny látky a zesílit tak celkový účinek v péči o vaše vlasy, nehty a pleť.

Pokud budete užívat oba produkty současně, doporučujeme brát 1 kapsli ráno a 1 kapsli večer (vždy těsně před jídlem) a drink vypít kdykoliv v průběhu dne.

Na co pomáhá Venira drink a jaké jsou jeho účinky?

Venira drink představuje pečlivě propracovanou recepturu pro péči o pokožku, nehty, vlasy. Podporuje zlepšení kvality, vlasů, nehtů a pleti, díky kolagenu je produkt vhodný jako výživa pro vaše klouby, příznivě působí proti stárnutí organismu, zlepšení imunity, působí pozitivně při hubnutí a má vliv na celkovou regeneraci organismu.

Mohou produkt užívat také diabetici?

Diabetici mohou drink užívat, ovšem stejně i zde platí, že až po konzultaci s ošetřujícím lékařem. 

Obsahuje VENIRA drink cukr nebo jiná umělá sladidla?

Ne, Venira drink je slazen sladidly z rostliny stévie. Příchuť je buď pomeranč nebo lesní plody.

Je možné Venira drink užívat v těhotenství, nebo při kojení?

Venira drink je přírodní a zdravotně nezávadný a jeho užívání v období těhotenství a kojení je možné, ovšem až po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem. Je to z důvodu, že každý doplněk stravy by se v těchto obdobích měl nejdříve konzultovat vzhledem k individualitám každé maminky. 

 

Zajímá Vás něco specifického, co jste mezi často kladenými otázkami o nákupu nenalezli? Pak nám určitě napište svůj dotaz na info@venira.cz kdy se Vám budeme snažit co nejdříve odpovědět!

Venira.cz | © 2021