Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo

Komplexní péče o vaše vlasy, nehty a pleť

Dodání

Vývoj, testování a výroba Veniry probíhá na území České republiky, proto máme také veškeré zásoby skladem a každou objednávku odesíláme obratem, jak nejrychleji je to možné!

 

Výčet možností, kdy Vám Veniru doručíme:

 

Dodání: Zítra u Vás

Pokud objednáte v pondělí až čtvrtek do 12:00 a vyberete si platbu na dobírku, kartou (a zaplatíte obratem), nebo rychlým bankovním převodem (a zaplatíte obratem), zboží vám odešleme ještě tentýž den! Těšit se na něj tak můžete následující pracovní den.

 

Dodání: (u produktu vždy uvidíte konkrétní datum)

Pokud objednáte v pondělí až čtvrtek po 12:00 a vyberete si platbu na dobírku, kartou (a zaplatíte obratem), nebo rychlým bankovním převodem (a zaplatíte obratem), zboží vám odešleme následující pracovní den! U doby dodání uvidíte datum, v jaký den by vám Venira měla přijít.

 

---

Objednávky uskutečněné v pátek do 12:00

V případě, že objednáte v pátek do 12:00 a vyberete si platbu na dobírku, kartou (a zaplatíte obratem), nebo rychlým bankovním převodem (a zaplatíte obratem), zboží vám odešleme ještě tentýž den! Těšit se na něj tak můžete ihned v pondělí.

 

Objednávky uskutečněné v pátek po 12:00, sobotu a neděli

V případě, že objednáte v pátek, sobotu a neděli a vyberete si platbu na dobírku, kartou (a zaplatíte obratem), nebo rychlým bankovním převodem (a zaplatíte obratem), zboží vám odešleme v první možný pracovní den, tedy v pondělí.

 

Objednávky uskutečněné ve státní svátky

V případě, že si u nás objednáte v některý ze státních svátků, Vaši objednávku připravíme a odešleme první následující pracovní den.

Venira.cz | © 2018