Venira - logo

Komplexní péče o vaše vlasy, nehty a pleť

Doprava a platba

Doprava

Buďte pány svého času a vyberte si přesně tu dopravu, která je pro Vás nejideálnější. Zboží Vám doručíme přímo až k vám domů, nebo na některé z více než 1400 výdejních míst po celé České republice.

DOPRAVCE PLATBA NA ÚČET
nákup do 2 000 Kč
PLATBA NA ÚČET
nákup nad 2 000 Kč
PLATBA NA DOBÍRKU
nákup do 2 000 Kč
PLATBA NA DOBÍRKU
nákup nad 2 000 Kč
Zásilkovna 59 Kč zdarma 89 Kč zdarma
Česká pošta 79 Kč zdarma 109 Kč zdarma
DPD 79 Kč zdarma 109 Kč zdarma

V rámci dopravy vám garantujeme:
– doručení do druhého pracovního dne v případě přijetí objednávky do 11:00 a platbě kartou, nebo na dobírku (nevztahuje se na objednávky přijaté v pátek a sobotu)
– oznámení o doručování zásilky skrze e-mail
– v případě neúspěšného doručení zanechá kurýr na místě Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení a tato informace vám bude rovněž zaslána na e-mail nebo SMS

 

Platba

Platit můžete následujícími způsoby:

 

Platba na dobírku

Objednejte a zaplaťte až při převzetí! Pokud si zvolíte způsob platby na dobírku, zaplatíte zboží pracovníkovi přepravní společnosti až při jeho převzetí. Zaplatit můžete jak hotově, tak i kartou - dle možnosti dopravce. Dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč.

 

Platba bankovním převodem

Můžete si také vybrat platbu převodem na náš bankovní účet předem. Potřebné údaje k platbě Vám se Vám zobrazí po odeslání objednávky, kdy budou také automaticky odeslány na e-mail, který jste uvedli při vyplňování kontaktních údajů v rámci objednávky. Zásilku odesíláme ihned po připsání platby na náš účet - zpravidla to může trvat až 3 dny. Způsob této platby je zdarma!

Naše bankovní spojení:

Fio Banka
č. účtu 2801211165/2010
(IBAN: CZ07 2010 0000 0028 0121 1165)
Jako variabilní symbol uveďte vždy číslo Vaší objednávky!

 

Platba kartou

Jedná se o rychlou on-line platbu, kdy po odeslání objednávky budete přesměrováni do zabezpečeného rozhraní, kde tutu platbu autorizujete. Peníze nám jsou připsány do několika minut a zásilku Vám ta ihned odešleme! Způsob této platby je zdarma a plně ji doporučujeme! 

 

Venira.cz | © 2018