zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví

Doprava a platba

 

Doprava

Buďte pány svého času a vyberte si přesně tu dopravu, která je pro Vás nejideálnější. Zboží Vám doručíme přímo až k vám domů, na pobočku České pošty, do Balíkoven nebo na některé z více než 7 000 výdejních míst Zásilkovny po celé České republice a Slovenské republice.

Pokud byste chtěli naše produkty doručit i do jiné země, než je Česká a Slovenská republika, kontaktujte nás na e-mail info@venira.cz, kdy se s Vámi individuálně domluvíme.

 

Zobrazit produkty >

 

  DOPRAVCI PRO ČESKO  NÁKUP
do 2000 Kč 
NÁKUP
nad 2000 Kč 
Zásilkovna 59 Kč zdarma
Česká pošta - balík do ruky 79 Kč zdarma
Česká pošta - doručení na poštu 75 Kč zdarma
Česká pošta - doručení do balíkovny 59 Kč zdarma
PPL 79 Kč zdarma

 

  DOPRAVCI PRO SLOVENSKO   NÁKUP
 do 80 € 
NÁKUP
 nad 80 € 
Zásilkovna 3,00 € zdarma
Slovenská pošta 3,59 € zdarma
InTime Slovensko 3,59 € zdarma

 

V rámci dopravy vám garantujeme:
– doručení do druhého pracovního dne v případě přijetí objednávky do 12:00 a platbě kartou, rychlým bankovním převodem, nebo na dobírku (nevztahuje se na objednávky přijaté v pátek a sobotu)
– oznámení o doručování zásilky na váš e-mail
– v případě neúspěšného doručení zanechá kurýr na místě ,,Oznámení o neúspěšném pokusu doručení,, a tato informace vám bude rovněž zaslána na e-mail nebo SMS

 

 

Platba

Platit můžete následujícími způsoby:

 

Platba na dobírku

Objednejte a zaplaťte až při převzetí! Pokud si zvolíte způsob platby na dobírku, zaplatíte zboží pracovníkovi přepravní společnosti až při jeho převzetí. Zaplatit můžete jak hotově, tak i kartou - dle možnosti dopravce. Dobírka je zpoplatněna částkou 30 Kč do České republiky a částkou 1,19 € do Slovenské republiky.

 

Platba kartou 

Jedná se o rychlou on-line platbu, kdy po odeslání objednávky budete přesměrováni do zabezpečeného rozhraní, kde tuto platbu autorizujete. Peníze nám jsou připsány do několika minut a zásilku Vám tak ihned odešleme! Způsob této platby je zdarma a plně ji doporučujeme! 

 

Platba rychlým bankovním převodem

Jedná se o rychlou on-line platbu, kdy po odeslání objednávky budete přesměrováni do zabezpečeného rozhraní Vámi vybrané banky, kde tutu platbu autorizujete. Peníze nám jsou připsány do několika minut a zásilku Vám ihned odešleme! Způsob této platby je zdarma a plně ji doporučujeme! 

V České republice ve spolupráci se společností GoPay nabízíme možnost platit rychlým bankovním převodem u následujících bank: AirBank, ČSOB, Raiffeisen Bank, Citi bank, Equa Bank, Era, Expobank, Fio, Hello Bank, ING, Česká spořitelna, Oberbank, mBank, Moneta, Komerční banka, Sberbank, UniCredit Bank, VÚB Bank a dalších.

Na Slovensku ve spolupráci se společností GoPay nabízíme možnost platit rychlým bankovním převodem u následujících bank: BKS Bank, Citi Bank, ČSOB, Fio, ING, J&T Bank, mBank, Oberbank, Otp bank, Poštová banka, Tatra banka, Privat banka, Prima banka, UniCredit Bank, Sberbank, Slovenská spořitelna, VÚB Bank a dalších. 

 

Venira.cz | © 2021