Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Komplexní péče o vaše vlasy, nehty a pleť

Jsi kreativní, máš hodně nápadů a baví Tě psát a přemýšlet o oblasti vlasů, kosmetiky a beauty? Pokud ano, do našeho týmu v Ostravě hledáme šikovného a zodpovědného kolegu nebo kolegyni, kteří budou mít na starost obsahový marketing.

Typ úvazku: Full-time či part-time

Místo výkonu práce: Ostrava, Přemyslovců 1014/45, 709 00

Nástup: ihned, nebo podle domluvy

JAKÁ BUDE TVOJE NÁPLŇ PRÁCE?

- příprava celkového content plánu

- vyhledávání a příprava podkladů pro tvorbu článků a videí na zadaná témata v oblastech: beauty, kosmetika, problematika vlasů/nehtů/pleti, apod.

- zpracování článků a příspěvků na sociální sítě na zadaná témata

- zpracování podkladů pro obchodní materiály pro naše partnery (texty na letáčky, produktové katalogy, bannery, apod.)

- aktualizace blogu

- spolupráce napříč celým týmem

CO POŽADUJEME?

- zápal pro témata z oblasti kosmetiky, beauty, vlasů/nehtů/pleti, tato oblast by Tě měla bavit

- min. středoškolské vzdělání

- praxe v oblasti copywritingu/content marketingu není podmínkou, ale je výhodou

- samostatnost, zodpovědnost, kreativita, chuť učit se novým věcem a posouvat věci dopředu

- znalost práce na PC, orientace na sociálních sítích (Instagram, Facebook, YouTube)

- sledování novinek a trendů na poli e-commerce a beauty

CO NABÍZÍME?

- smlouvu na HPP nebo na živnostenský list

- stabilní a velmi kreativní práci

- přátelský, mladý kolektiv a zázemí v nových, klimatizovaných kancelářích v Ostravě, včetně dobré kávy, energy drinků, společných snídaní/obědů, vodní dýmky a firemních euro-výletů (byli jsme společně už v Amsterdamu, Budapešti, Londýně a Portu). Jsme dog-friendly kancelář (pokud máš pejska, klidně ho vem).

- 25 dnů dovolené

- fixní mzdu 25 000 Kč + provize podle odvedené práce

- firemní notebook (pokud raději nepracuješ na svém)

Pokud Tě nabídka zaujala, budeme rádi když se nám ozveš na e-mail info@venira.cz.

Všem zájemcům se ozveme a dále se na všem domluvíme.

Meggie
Naše kanceláře