Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Komplexní péče o vaše vlasy, nehty a pleť

Do našeho týmu v Ostravě hledáme šikovného a zodpovědného kolegu, který nám pomůže se vstupem a upevněním Veniry na maďarském trhu.

Typ úvazku: Full-time nebo externě

Místo výkonu práce: Ostrava, Přemyslovců 1014/45, 709 00

Nástup: ihned, nebo podle domluvy

JAKÁ BUDE TVOJE NÁPLŇ PRÁCE?

- komunikace s maďarskými zákazníky (telefonicky, e-mailem, na sociálních sítích)

- překlady zadaných textů do maďarštiny (příspěvky na sociální sítě, příspěvky na webové stránky www.veniraofficial.hu)

- komunikace s maďarskými partnery

- spolupráce s marketingovým týmem

CO POŽADUJEME?

- min. středoškolské vzdělání

- znalost maďarského jazyka na komunikativní úrovni

- znalost práce na PC, sociálních sítí (Facebook, Instagram) - vše potřebné Tě naučíme

- zodpovědnost, samostatnost, chuť věci posouvat kupředu

CO NABÍZÍME

- smlouvu na HPP nebo na živnostenský list

- firemní mobilní telefon/notebook

- přátelský, mladý kolektiv a zázemí v nových, klimatizovaných kancelářích v Ostravě, včetně dobré kávy, energy drinků, společných snídaní/obědů, vodní dýmky a firemních euro-výletů

- 25 dnů dovolené

- fixní mzdu 25 000 Kč + provize podle odvedené práce

Pokud Tě nabídka zaujala, budeme rádi když se nám ozveš na e-mail info@venira.cz.

Všem zájemcům se ozveme a dále se na všem domluvíme.