Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Komplexní péče o vaše vlasy, nehty a pleť

Do našeho týmu v Ostravě hledáme šikovného a zodpovědného kolegu nebo kolegyni, kteří budou úzce spolupracovat s marketingovým týmem a budou mít na zodpovědnost celkovou grafiku.

Typ úvazku: Full-time či externě

Místo výkonu práce: Ostrava, Přemyslovců 1014/45, 709 00

Nástup: ihned, nebo podle domluvy

JAKÁ BUDE TVOJE NÁPLŇ PRÁCE?

- práce na kompletním vizuálu značky

- příprava tiskovin do výroby a komunikace s dodavateli (letáky, krabičky, kartičky, etikety apod.)

- tvorba bannerů, PPC reklam, e-mailové reklamy

- práce na designu nových produktů

- tvorba příspěvků na sociální sítě

- focení (produktovky, lifestyle fotky na sociální sítě a další)

- natáčení videa (kameraman a scénárista při tvorbě videí na náš youtube kanál)

- grafický vizuál nového webu

CO POŽADUJEME?

- min. středoškolské vzdělání

- ovládání programů Adobe na perfektní úrovni - Photoshop a Illustrator, výhodou znalost doplňkových programů jako Lightroom, InDesign a Premiere Pro

- znalost vektorové a bitmapové grafiky, příprava do tisku

- znalost práce na PC, sociálních sítí (Facebook, Instagram)

- zodpovědnost, samostatnost, chuť věci posouvat kupředu

- nadšení pro sledování nových trendů z oblasti grafiky, PPC reklamy a focení

- ochota zpracovat jednoduché grafické zadání v rámci výběrového řízení

CO NABÍZÍME?

- smlouvu na HPP nebo na živnostenský list

- stabilní a velmi kreativní práci

- přátelský, mladý kolektiv a zázemí v nových, klimatizovaných kancelářích v Ostravě, včetně dobré kávy, energy drinků, společných snídaní/obědů, vodní dýmky a firemních euro-výletů

- 25 dnů dovolené

- fixní mzdu 25 000 Kč + provize podle odvedené práce

- zaškolení v současném vizuálu značky

- proplacení licencí na balíček Adobe CC (v případě zaměstnaneckého poměru), školení v rámci grafiky, focení a videa

- přístup k prémiové vektorové fotobance

Pokud Tě nabídka zaujala, budeme rádi když se nám ozveš na e-mail info@venira.cz.

Všem zájemcům se ozveme a dále se na všem domluvíme.