zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Komplexní péče o krásu a zdraví

Grafik / Grafička

Do našeho týmu v Ostravě hledáme šikovného a zodpovědného kolegu nebo kolegyni, kteří budou úzce spolupracovat s marketingovým týmem a budou mít na zodpovědnost celkovou grafiku. Současná kolegyně nám bude pomalu odcházet na mateřskou dovolenou a tak hledáme nového člena týmu.

Typ úvazku: Full-time

Místo výkonu práce: Ostrava, Přemyslovců 1014/45, 709 00

Nástup: od 1. 6. 2021, případně i dříve po společné domluvě

JAKÁ BUDE TVOJE NÁPLŇ PRÁCE?

  • práce na kompletním vizuálu značky
  • příprava tiskovin do výroby a komunikace s dodavateli (letáky, produktové krabičky, kartičky do poštovních balíčků, etikety apod.)
  • tvorba bannerů, PPC reklam, grafických podkladů pro sociální sítě a newsletter podle zadání
  • práce na designu nových produktů
  • focení (produktovky, lifestyle fotky na sociální sítě a další)
  • natáčení videí (kameraman a scénárista při tvorbě videí na náš youtube kanál)

CO POŽADUJEME?

  • min. středoškolské vzdělání (více než typ vzdělání je pro nás důležitější zápal pro věc, šikovnost a orientace)
  • praxe na obdobné pozici min. 1 rok (pokud praxi nemáš, nevadí - musíš nás ale přesvědčit, že se v grafice vyznáš a umíš používat programy od Adobe)
  • ovládání programů Adobe na perfektní úrovni - Photoshop a Illustrator, výhodou znalost doplňkových programů jako Lightroom, InDesign a Premiere Pro
  • znalost vektorové a bitmapové grafiky, příprava do tisku
  • znalost práce na PC, sociálních sítí (Facebook, Instagram, YouTube)
  • zodpovědnost, samostatnost, kreativita a chuť věci posouvat kupředu
  • nadšení pro sledování nových trendů z oblasti grafiky, focení a marketingu
  • ochota zpracovat jednoduché grafické zadání v rámci výběrového řízení

CO NABÍZÍME?

  • smlouvu na HPP
  • stabilní a velmi kreativní práci
  • přátelský, mladý kolektiv a zázemí v nových, klimatizovaných kancelářích v Ostravě, včetně dobré kávy, energy drinků, společných snídaní/obědů, vodní dýmky a firemních euro-výletů (pokud samozřejmě půjdou :) )
  • 25 dnů dovolené
  • fixní mzdu 25 000 Kč + provize podle odvedené práce
  • kompletní zaškolení do současné strategie značky
  • školení v rámci grafiky, focení a natáčení, které si vybereš