Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o vaše vlasy, nehty a pleť

O Veniře

Česká přírodní kosmetika a doplňky stravy určené pro vlasy, nehty a pleť - to je Venira. Prozkoumejte portfolio našich produktů, které denně pomáhají tisícům zákazníků k ještě dokonalejším vlasům, nehtům a pleti.

 

 

Kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Vitamíny pro růst, objem a kvalitu vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť. Venira kapsle byly našim úplně prvním produktem, se kterými jsme vstoupili na trh. Produkt má vysoce komplexní složení, kdy každá kapsle obsahuje 18 účinných látek, čímž patří mezi nejsilnější produkty svéhu druhu na trhu. V nabídce najdete 3 rozdílné kúry podle délky užívání a vybrat si tak můžete kúru na 40, 80 nebo 120 dnů.

 

Popis obrázkuPopis obrázkuPopis obrázku

 

 

 

 

Kolagenový drink

Novinka konce roku 2019 - instantní drink s jahodovou příchutí slazený stévií, který obsahuje hydrolyzovaný kolagen a dalších 9 účinných látek pro krasnou pleť, vlasy a nehty. Jeho nespornou výhodou je řada dalších benefitů, kdy působí také jako výživa pro klouby, zlepšuje celkovou regeneraci a imunitu, čímž příznivě působí proti stárnutí organismu.

 

Kolagenový drink

 

 

 

 

Hydratační séra na pleť

Díky kapslím a drinku můžete o svou pleť pečovat zevnitř. Neméně důležitá je rovněž i vnější neboli povrchová péče o pleť, kdy přesně pro tento účel jsme vytvořili Anti-aging sérum se skvalanem a peptidy a Sérum s bio kyselinou hyaluronovou a vitamínem C. Obě tyto séra jsou vysoce multifunkční a pomáhají pleť hydratovat a chránit, přičemž jsou přírodní a neobsahují silikony a parabeny. V čem se liší, jaké mají přednosti a řadu dalších informací se dozvíte po kliknutí na některé z nich.

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

 

 

 

Přírodní kosmetické oleje

Kosmetické oleje mají v péči o vlasy, nehty a pleť své nezastupitelné místo již po velkou řádku let. A mezi ty vůbec nejpopulárnější patří právě arganový, moringový a švestkový olej, ať už kvůli vysoké vstřebatelnosti, tak kvůli velkému množství bioaktivních látek. Všechny naše oleje jsou navíc přírodní, čili bez obsahů syntetických látek, silikonů a parabenů nebo jiných konzervantů. Který olej si vybrat, v čem se liší, nebo jaké mají složení se dozvíte po kliknutí na některý z nich.

 

Popis obrázkuPopis obrázkuPopis obrázku

 

 

Venira.cz | © 2020