Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví

O Veniře

Česká přírodní kosmetika a doplňky stravy určené pro zdraví a krásu - to je Venira. Prozkoumejte portfolio našich produktů, které denně pomáhají tisícům zákazníků k ještě dokonalejším vlasům, nehtům, pleti a celkovému zdraví.

 

 

Kapsle pro vlasy, nehty a pleť

Vitamíny pro růst, objem a kvalitu vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť. Venira kapsle byly našim úplně prvním produktem, se kterými jsme vstoupili na trh. Produkt má vysoce komplexní složení, kdy každá kapsle obsahuje 19 účinných látek, čímž patří mezi nejsilnější produkty svéhu druhu na trhu. V nabídce najdete 3 rozdílné kúry podle délky užívání a vybrat si tak můžete kúru na 40, 80 nebo 120 dnů.

 

Popis obrázkuPopis obrázkuPopis obrázku

 

 

 

 

 

Nové doplňky stravy

Krása jde ruku v ruce s celkovým zdravím, a proto jsme se rozhodli po několikaměsíčním vývoji rozšířit naše portfolio doplňků stravy. Naše kapsle na vlasy, nehty a pleť tak doplňují produkty: menstruace, magnesium, lipozomální vitamin CB-komplex a Beta karoten. Všechny tyto novinky se mohou pyšnit přírodním a komplexním složením, které zajišťuje vysokou vstřebatelnost a patří mezi to nejlepší, co lze aktuálně na trhu pořídit. Objevte sílu a všechny benefity našich novinek! 

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

Popis obrázkuPopis obrázkuPopis obrázku

 

 

 

 

 

Kolagenové drinky

Kolagenový drink s jahodovou příchutí jsme poprvé představili na konci roku 2019. Díky popularitě, kterou sí získal, jsme přidali i další varianty a nově tak můžete vyzkoušet i letní melounovou, nebo příchuť pomeranč a lesní plody v praktických 300 ml lahvích.

Všechny naše drinky obsahují prémiový hydrolyzovaný kolagen a další účinné látky, které pomáhají na cestě za krásnou pletí, vlasy a nehty. Další nespornou výhodou je i řada dalších benefitů, kterými se drinky pyšní a působí také jako výživa pro klouby, zlepšují celkovou regeneraci a imunitu, čímž příznivě působí proti stárnutí organismu.

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

 

 

 

Hydratační séra na pleť

Díky kapslím a drinku můžete o svou pleť pečovat zevnitř. Neméně důležitá je rovněž i vnější neboli povrchová péče o pleť, kdy přesně pro tento účel jsme vytvořili Anti-aging sérum se skvalanem a peptidy a Sérum s bio kyselinou hyaluronovou a vitamínem C. Obě tyto séra jsou vysoce multifunkční a pomáhají pleť hydratovat a chránit, přičemž jsou přírodní a neobsahují silikony a parabeny. V čem se liší, jaké mají přednosti a řadu dalších informací se dozvíte po kliknutí na některé z nich.

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

 

 

 

Přírodní kosmetické oleje

Kosmetické oleje mají v péči o vlasy, nehty a pleť své nezastupitelné místo již po velkou řádku let. A mezi ty vůbec nejpopulárnější patří právě arganový, moringový a švestkový olej, ať už kvůli vysoké vstřebatelnosti, tak kvůli velkému množství bioaktivních látek. Všechny naše oleje jsou navíc přírodní, čili bez obsahů syntetických látek, silikonů a parabenů nebo jiných konzervantů. Který olej si vybrat, v čem se liší, nebo jaké mají složení se dozvíte po kliknutí na některý z nich.

A to samé platí pro léto a sezónu opalování na sluníčku. Proto je tu další naše novinka, kterou je pečující olej po opalování. Olej chrání pokožku, pomáhá s regenerací, přispívá k dlouhodobému opálení a to nejlepší na závěr - úžasně voní!

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

 

Venira.cz | © 2020