Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o vaše vlasy, nehty a pleť

O Veniře

Pro růst, objem a kvalitu vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť - již od svého nedávného uvedení na trh roku 2017 si VENIRA stihla získat tisíce spokojených zákaznic! Tento preparát se díky pečlivě propracované receptuře vyznačuje vysokou komplexností v působení na pojivové tkáně, což se přímo projevuje na stavu a vzhledu pokožky, vlasů a nehtů.

 

VENIRA obsahuje silné a vyvážené složení. 18 složek, z nichž každá hraje nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy a nehty.

Jejich funkce je především výživná, každá ze složek organismu dodává živiny potřebné pro tvorbu zdravé pokožky a pro perfektní kvalitu vlasů a nehtů.

 

Lze tedy zdůraznit, že hlavní předností VENIRY je její komplexnost, kvalitní složení a s ním související nejširší spektrum účinků. Velmi časté problémy s kvalitou pokožky, vlasů i nehtů, které se dnes v populaci vyskytují, jsou způsobeny nedostatečnou výživou pokožkové tkáně. VENIRA poskytuje pokožce ve vyvážené kombinaci nejrozmanitější živiny ve formě esenciálních aminokyselin, rostlinných extraktů, vitaminů, minerálů, kolagenu, MSM a hyaluronátu, které jsou nezbytné pro její správnou funkci,  následnou kvalitu a dokonalý vzhled.

 

Receptura obsahuje komplex 3 aminokyselin, samozřejmě v dostatečném množství.

Extrakt z pivovarských kvasnic dodává potřebné vitamíny B, bílkoviny a minerály. Přeslička obsahuje křemík a je důležitá pro udržení přirozeného stavu pokožky, vlasů a nehtů – VENIRA obsahuje silné a vyvážené množství této složky.

Kolagen, MSM, hyaluronát a další často nejsou u obdobných výrobků na trhu součástí receptury, i když je jejich význam pro pojivové tkáně, vlasy a nehty podstatný.

 

Měď je důležitá pro pigmentaci vlasů, selen a zinek pro udržování normálního stavu vlasů a nehtů, vitamín C pro správnou funkci kůže. VENIRA obsahuje silné a vyvážené složení vitamínu A nezbytného pro udržování normálního stavu pokožky.

Cenný je rovněž obsah vitamínu B6, který přispívá k normální tvorbě cysteinu – sirné aminokyseliny přítomné v bílkovině keratinu – dominantní složce pokožky, vlasů i nehtů.

Venira.cz | © 2020