Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o vaše vlasy, nehty a pleť

Složení Venira drinku

Nová varianta v péči o vlasy, pleť a nehty v podobě instantního kolagenového nápoje Venira.
Podívejte se na jeho unikátní složení níže.

Hydrolyzovaný kolagen - kolagenní peptidy

Je ideálním zdrojem aminokyselin a peptidů, jež jsou pro tělo snadno dostupné a které organismus využije pro tvorbu vlastního kolagenu. Jelikož vlastní tvorba kolagenu se s postupujícím věkem postupně snižuje, což vede mj. k tvorbě vrásek, je užitečné jej tělu dodávat, nejlépe v hydrolyzované, tedy částečně rozštěpené formě. Hydrolyzovaný kolagen vzniká procesem zvaným hydrolýza a díky němu dokáže naše tělo v dostatečné míře kolagen vstřebat i využít. 

- Kolagen typu I - hydrolyzovaný kolagen, který je přítomen v pokožce, šlachách, kostech a zubech

Kolagen typu II - nativní kolagen, který se nachází v chrupavkách

Kolagen typu III - je podobný s typem I, který se nachází v kůži, svalech a kostech, ale obsahuje více proteoglykanů a glykopretinů

 

MSM

Je přirozeně se vyskytující forma síry. Díky svým blahodárným účinkům na vlasy, nehty a pokožku, bývá tato čistě bílá sloučenina často označována jako krásný minerál. Pokud se rozhodnete pro užívání MSM, můžete očekávat, že se vaše vlasy nejen zpevní a zesílí, ale navíc se zlepší jejich celková struktura a odolnost vůči negativním vlivům se mnohonásobně zvýší. Zároveň působí jako silný a stabilní antioxidant. Dle odborníků MSM nejen podporuje růst vlasů, ale dokáže jej i mírně zrychlit.

 

Vitamín C

Je jedním z nejzákladnějších živin potřebných pro růst a sílu vlasů. Přispívá k přirozené tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí, chrupavek, dásní, kůže a je nezbytný pro růst, sílu a kvalitu vlasů. Dále přispívá k přirozenému energetickému metabolismu, ochraně buněk před oxidačním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Dostatek vitamínu C je důležitý při problémech s vypadáváním vlasů, případně jako prevence před vypadáváním. Má silné antioxidační účinky - antioxidanty zpomalují činnost volných radikálů, které způsobují stárnutí buněk a jejich rozpad.

 

Hyaluronát sodný

Neboli kyselina hyaluronová, hraje základní roli při zachování napětí a pružnosti pokožky. Má antioxidačními účinky a chrání pleť před volnými radikály, podporuje tvorbu kolagenu a podílí se na jiných důležitých biologických pochodech v pokožce. Stárnutím se koncentrace kyseliny v pokožce rapidně snižuje. Dodávání této kyseliny dodává vaši pleti mladistvý vzhled.

 

Niacin

Přispívá k přirozenému energetickému metabolismu, udržení normálního stavu sliznic a pokožky. Podílí se na řízení hladiny krevního cukru, udržování zdravé kůže, správnou funkci nervového systému a zažívacího traktu. Pomáhá nám udržovat zdravý mozek a nervové buňky, zmírňuje stavy úzkostí, nespavost a deprese. 

 

Zinek

Přispívá k normální syntéze bílkovin, udržení přirozeného stavu vlasů, nehtů, pokožky a normální funkci imunitního systému.

 

Vitamín B6

Má vliv na kvalitu kůže, přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, přirozené funkci imunitního systému a regulaci hormonální aktivity. Působí preventivně proti nervovým onemocněním, zlepšuje náladu u depresivních stavů a významnou úlohu hraje také ve tvorbě červených krvinek a protilátek.

 

Riboflavin

Přispívá k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku. 

 

Kyselina listová

Přispívá k normální syntéze aminokyselin, přirozené krvetvorbě a také přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu.

 

Venira.cz | © 2020