zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví

Složení Venira kolagenového drinku jahoda a meloun

Nová varianta v péči o vlasy, pleť a nehty v podobě instantního kolagenového nápoje Venira.
Podívejte se na jeho unikátní složení níže.

Hydrolyzovaný kolagen - kolagenní peptidy

Je ideálním zdrojem aminokyselin a peptidů, jež jsou pro tělo snadno dostupné a které organismus využije pro tvorbu vlastního kolagenu. Jelikož vlastní tvorba kolagenu se s postupujícím věkem postupně snižuje, což vede mj. k tvorbě vrásek, je užitečné jej tělu dodávat, nejlépe v hydrolyzované, tedy částečně rozštěpené formě. Hydrolyzovaný kolagen vzniká procesem zvaným hydrolýza a díky němu dokáže naše tělo v dostatečné míře kolagen vstřebat i využít. 

 

MSM

Je zdroj organicky vázané síry.

 

Vitamín C

Je jedním z nejzákladnějších živin potřebných pro růst a sílu vlasů. Přispívá k přirozené tvorbě kolagenu pro správnou funkci kostí, chrupavek, dásní, kůže a je nezbytný pro růst, sílu a kvalitu vlasů. Dále přispívá k přirozenému energetickému metabolismu, ochraně buněk před oxidačním stresem a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Má silné antioxidační účinky - antioxidanty zpomalují činnost volných radikálů, které způsobují stárnutí buněk a jejich rozpad.

 

Hyaluronát sodný

Neboli kyselina hyaluronová, hraje základní roli při zachování napětí a pružnosti pokožky. Podporuje tvorbu kolagenu a podílí se na jiných důležitých biologických pochodech v pokožce. Stárnutím se koncentrace kyseliny v pokožce rapidně snižuje. Dodávání této kyseliny dodává vaši pleti mladistvý vzhled.

 

Niacin

Přispívá k přirozenému energetickému metabolismu, udržení normálního stavu sliznic a pokožky. Podílí se na udržování zdravé kůže a správné funkci nervového systému. Pomáhá nám udržovat zdravý mozek a nervové buňky.

 

Zinek

Přispívá k normální syntéze bílkovin, udržení přirozeného stavu vlasů, nehtů, pokožky a normální funkci imunitního systému.

 

Vitamín B6

Má vliv na kvalitu kůže, přispívá k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, přirozené funkci imunitního systému a regulaci hormonální aktivity.

 

Riboflavin

Přispívá k udržení normálního stavu sliznic, pokožky a zraku. 

 

Kyselina listová

Přispívá k normální syntéze aminokyselin, přirozené krvetvorbě a také přispívá k normálnímu metabolismu homocysteinu.

 

Hydralyzovaný kolagen, kolagenní peptidy 3000 Da, kyselina citrónová - regulátor kyselosti, hydrogenuhličitan sodný - regulátor kyselosti, přírodní melounové/jahodové aroma, uhličitan hořečnatý - protispekavá látka, MSM (methyl-sulfonyl methan), extrakt červené řepy-barvivo, vitamin C (kyselina L-askorbová), hyaluronát sodný, steviol-glykosidy-sladidlo, niacin (nikotinamid), citrát zinečnatý, vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), riboflavin, kyselina listová.  

Venira.cz | © 2021