zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví

Složení Venira kapslí pro vlasy, nehty a pleť

Přírodní doplněk stravy s 19 látkami v každé kapsli určený pro vlasy, nehty a pleť.
Podívejte se na jeho unikátní složení níže.

Pro růst, objem a kvalitu vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť - to jsou kapsle VENIRA! 

 

Pivovarské kvasnice

Jsou bohatým zdrojem vitamínů a některých minerálních látek.

 

Komplex 3 aminokyselin

L-methionin ovlivňuje tvorbu nejrůznějších bílkovin, mimo jiné i keratin, což je bílkovina, která tvoří vlas. Tato aminokyselina posiluje vlasy i nehty a podporuje růst vlasů. L-tyrosin má vliv na tvorbu melaninu, což je pigment určující barvu kůže a vlasů. L-cystein na sebe váže látky železo a zinek.

 

Kolagen hydrolyzovaný

Jeden z nejvíce zastoupených proteinů v těle - je základní stavební hmotou pojivových tkání.

 

Extrakt z přesličky rolní

Podporuje mineralizaci vlasů a nehtů, podporuje normální funkce močové soustavy, normální stav kostí a kloubů, osvěžení těla, přirozený stav pokožky, vlasů a nehtů a činnost kardiovaskulárního systému.

 

MSM

Je přirozeně se vyskytující forma síry.

 

Hyaluronan sodný

Neboli kyselina hyaluronová, je přirozenou součástí buněk a váže na sebe vodu a tím hydratuje pokožku. Stárnutím se koncentrace kyseliny v pokožce rapidně snižuje.

 

Saw palmetto

Napomáhá růstu vlasů - u žen, které trpí vypadáváním vlasů se může díky vlastnosti této byliny obnovit hustota vlasů.

 

Zinek

Je důležitý prvek, který přispívá k přirozené syntéze DNA, přispívá k normálnímu metabolismu makroživin a mastných kyselin, metabolismu vitaminu A, syntéze bílkovin. Podporuje přirozený stav kostí, svalů, nehtů, pokožky, zraku a chrání buňky před oxidačním stresem.

 

Měď

Hraje důležitou roli při udržení normálního stavu pojivových tkání, podporuje přirozenou činnost nervové soustavy, pigmentaci vlasů, pokožky, přispívá k normální funkci imunitního systému, slouží k ochraně buněk před oxidačním stresem.

 

Selen

Přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů. Taktéž přispívá k normální funkci imunitního systému či štítné žlázy. Napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

 

Biotin

Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, metabolismu makroživin, podporuje správnou psychickou činnost a hlavně udržení přirozeného stavu vlasů a pokožky.

 

Vitamin C

Je jedním z nejzákladnějších živin potřebných pro růst a sílu vlasů. Vitamín C podporuje tvorbu kolagenu, který je nezbytný pro růst, sílu a kvalitu vlasů. Vitamín C má silné antioxidační účinky. Antioxidanty zpomalují činnost volných radikálů, které způsobují stárnutí buněk a jejich rozpad.

 

Kyselina pantotenová

Příspívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti. Příspívá k normální syntéze Vitamínu D a některých neurotransmiterů.

 

Kyselina listová

Kyselina listová je jedním ze základních vitamínů skupiny B a je také známá jako vitamin B9. Stejně jako je tomu u mnoha dalších nutričních nebo vitamínových nedostatků, když vám chybí kyselina listová může dojít k nesprávnému růstu vlasů. Přispívá k přirozené krvetvorbě, metabolismu homocysteinu, podporuje správnou funkci imunitního systému, podílí se na procesu dělení buněk a snížení míry únavy a vyčerpání.

 

Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)

Vitamin B6 přispívá k syntéze cysteinu, podporuje správný energetický metabolismus, hraje důležitou roli pro správné fungování nervové soustavy, podporuje správný metabolismus bílkovin a glykogenu, funkci imunitního systému a hraje důležitou roli v regulaci hormonální aktivity.

 

Vitamin A (retinyl acetát)

Příspívá k udržení normálního stavu pokožky, imunitního systému a podíli se na procesu specializace buněk.

 

 

Extrakt z ňate přesličky rolní - extrakt 10% křemíku, L-methionin, L-cystein, L-tyrosin, pivovarské kvasnice, extrakt z listů kopřivy dvoudomé - extrakt 2% kyseliny křemičité, MSM - methylsulfonylmethan, kolagen hydrolyzovaný, extrakt z plodu 4:1 Saw palmetto - Serenoa repens, kyselina L-askorbová, hyaluronan sodný, D-pantotenát vápenatý, citrát zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid, retinyl acetát, kyselina listová, biotin, seleničitan sodný, hořečnaté soli mastných kyselin rostlinného původu, glukonát mědhatý.

Složení obalu kapsle: bovinní želatina, barvivo - oxid titaničitý

 

Venira.cz | © 2021