Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o vaše vlasy, nehty a pleť

Složení Venira kapslí

Přírodní doplněk stravy s 18 látkami v každé kapsli určený pro vlasy, nehty a pleť.
Podívejte se na jeho unikátní složení níže.

Pro růst, objem a kvalitu vlasů, silné a nelámající se nehty a nádhernou pleť - to jsou kapsle VENIRA! 

 

Pivovarské kvasnice

Se sírou mohou výrazně urychlit růst vlasů a dodat jim sílu a lesk. Tyto komponenty jsou schopny podílet se na vytváření nových buněk a opravy poškozených.

 

Komplex 3 aminokyselin

L-methionin ovlivňuje tvorbu nejrůznějších bílkovin, mimo jiné i karnitin, což je bílkovina, která tvoří vlas. Tato aminokyselina posiluje vlasy i nehty a podporuje růst vlasů. L-tyrosin má vliv na tvorbu melaninu, což je pigment určující barvu kůže a vlasů. Dokáže zabránit plešatění a výrazně zredukovat stres. L-cystein podporuje zdravý růst vlasů, díky němuž je vlasovým buňkám dodávána síra, která je pomáhá udržovat silné a pevné. L-cystein na sebe váže látky železo a zinek, které zabraňují vypadávání, zvyšují pevnost a pomáhají udržet hormonální rovnováhu.

 

Kolagen hydrolyzovaný

Má schopnost regenerovat a vyživovat. Další unikátní funkcí této látky je, že se dokáže vázat na pokožku, proniká do hloubky vlasu, kde zadržuje vodu, čímž ho zvláčňuje, zpevňuje a zároveň chrání.

 

Extrakt z přesličky rolní

Zvyšuje lesk vlasů.

 

MSM

Je přirozeně se vyskytující forma síry. Díky svým blahodárným účinkům na vlasy, nehty a pokožku, bývá tato čistě bílá sloučenina často označována jako krásný minerál. Pokud se rozhodnete pro užívání MSM, můžete očekávat, že se vaše vlasy nejen zpevní a zesílí, ale navíc se zlepší jejich celková struktura a odolnost vůči negativním vlivům se mnohonásobně zvýší. Zároveň působí jako silný a stabilní antioxidant. Dle odborníků MSM nejen podporuje růst vlasů, ale dokáže jej i mírně zrychlit.

 

Hyaluronan sodný

Neboli Kyselina hyaluronová hraje základní roli při zachování napětí a pružnosti pokožky. Má antioxidačními účinky a chrání pleť před volnými radikály, podporuje tvorbu kolagenu a podílí se na jiných důležitých biologických pochodech v pokožce. Stárnutím se koncentrace kyseliny v pokožce rapidně snižuje. Dodávání této kyseliny dodává vaši pleti mladistvý vzhled.

 

Zinek

Působí na vlasový folikul a zabraňuje tak zvýšenému vypadávání vlasů.

 

Měď

Hraje důležitou roli u kvality Vaší pleti. Měď taktéž pomáhá při produkci melaninu, který je zodpovědný za barvu pokožky a vlasů.

 

Selen

Přispívá k udržení normálního stavu vlasů a nehtů. Taktéž přispívá k normální funkci imunitního systému či štítné žlázy. Napomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

 

Biotin

Biotin se podílí na metabolismu mastných kyselin, které jsou důležitým faktorem mnoha buněčných procesů, a je nezbytný pro buněčný růst.

 

Vitamin C

Je jedním z nejzákladnějších živin potřebných pro růst a sílu vlasů. Vitamín C podporuje tvorbu kolagenu, který je nezbytný pro růst, sílu a kvalitu vlasů. Dostatek vitamínu C je důležitý při problémech s vypadáváním vlasů, případně jako prevence před vypadáváním. Vitamín C má silné antioxidační účinky. Antioxidanty zpomalují činnost volných radikálů, které způsobují stárnutí buněk a jejich rozpad.

 

Kyselina pantotenová

Příspívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a k normální mentální činnosti.Příspívá k normální syntéze Vitamínu D a některých neurotransmiterů.

 

Kyselina listová

Kyselina listová je jedním ze základních vitamínů skupiny B a je také známá jako vitamin B9. Vitamin B je nezbytný pro prevenci vypadávání vlasů a jejich opětovný růst.Stejně jako je tomu u mnoha dalších nutričních nebo vitamínových nedostatků, když Vám chybí kyselina listová může dojít k nesprávnému růstu vlasů.

 

Vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid)

Pyridoxin hraje významnou roli v činnosti enzymů, působících při rozkladu a zužitkování bílkovin, cukrů a tuků z potravy. Dále je důležitý v procesech přeměny zásobních cukrů v játrech a svalech na energii. Působí preventivně proti nervovým onemocněním, zlepšuje náladu u depresivních stavů a má také vliv na kvalitu kůže a významnou úlohu hraje také ve tvorbě červených krvinek a protilátek.

 

Vitamin A (retinyl acetát)

Příspívá k udržení normálního stavu pokožky, imunitního systému a podíli se na procesu specializace buněk.

 

Venira.cz | © 2019