zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví

Venira hormonální rovnováha, menstruace + Maca v hodnotě 399 Kč zdarma

Balíček vytvořený speciálně pro ženskou pohodu je tady!

Venira hormonální rovnováha, menstruace a k tomu zdarma Maca v hodnotě 399 Kč.

Dopřejte si jednu z nejoblíbenějších zákaznických kombinací v této mimořádné akci.

Běžná cena 1 597 Kč

Cena právě teď 1 198 Kč (ušetříte 399 Kč)

Skladem ihned k odeslání
(Termíny doručení)
Termíny doručení
PPL
PPL
Dostupnost: 27. 9. u Vás
79
Česká pošta - balík do ruky
Česká pošta - balík do ruky
Dostupnost: 27. 9. u Vás
79
Česká pošta - doručení do balíkovny
Česká pošta - doručení do balíkovny
Dostupnost: 27. 9. u Vás
59
Česká pošta - doručení na poštu
Česká pošta - doručení na poštu
Dostupnost: 27. 9. u Vás
75
Zásilkovna
Zásilkovna
Dostupnost: 27. 9. u Vás
59
* Uvedené termíny platí při objednání dnes 24. 9. 2021 do 12:00 h
Dárek zdarma
Vzorek Venira drinku - jahoda
Vzorek Venira drinku - jahoda
1 198
Tento produkt byl vyřazen z naší nabídky a již není možné jej u nás koupit.
  • Popis
  • SLOŽENÍ
  • ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
  • Máte dotaz?
  • Recenze

 

Venira hormonální rovnováha, menstruace a k tomu zdarma Maca v hodnotě 399 Kč.

Celkem tedy získáte 80 kapslí Hormonální rovnováhy na 40 dnů, 80 kapslí Menstruace na 40 dnů a 80 kapslí Macy na 40 dnů.


 

 

Proč bych měla užívat hormonální rovnováhu?

Hormony ovlivňují celkový psychický i fyzický stav člověka. Jejich změny a výkyvy nás doprovázejí celý život a ovlivňují nespočet tělesných funkcí, o kterých možná ani netušíte. Změny hormonů mají vliv na naše nálady, hubnutí nebo přibírání, plodnost, fyzickou vytrvalost nebo zanesení a zatížení organismu. Hladina hormonů by měla být přinejlepším stále vyrovnaná, aby v našem těle vše fungovalo tak, jak má. Největší výkyvy hormonů žena zaznamenává během menstruace. V období plánování a očekávání miminka je důležitá správná hladina hormonu prolaktinu, který má velký vliv na plodnost a později také na tvorbu mateřského mléka.

 

Venira hormonální rovnováha je komplexní péče o ženské zdraví a podílí se na správné funkci ženských hormonů během různých fází a období života každé ženy. Udržuje jejich rovnováhu a zmírňuje příznaky výkyvů. Produkt přispívá k menopauzalnímu komfortu, pomáhá detoxikovat tělo a podílí se na menstruačním komfortu.

 

 

Jak se může projevovat hormonální nerovnováha?
 

- zažívací problémy

- těžší a bolestivý průběh menstruace

- kožní změny a problémy

- nadměrný růst ochlupení

- přejídaní

- změny nálad a nervozita

- noční pocení

- zvýšená únava nebo hubnutí

- přibírání na váze

- návaly horka

- vypadávání vlasů

- nespavost

 

Se všemi těmito problémy může pomoct Venira hormonální rovnováha.

 

 

Co obsahuje tento produkt?

Oves setý – podporuje správný trávicí systém, metabolismus, napomáhá detoxikaci, podporuje normální činnost urogenitálního systému žen, podporuje normální funkce střevního traktu, napomáhá osvěžení těla, má relaxační účinky, napomáhá normálnímu stavu pokožky

Chřest hroznovitý – podporuje normální trávení, pomáhá při kojení, podporuje správný průběh menopauzy, podporuje funkce ženského pohlavního reprodukčního systému, podporuje plodnost, přispívá ke správnému spánku

Meduňka lékařská – má relaxační účinek, je antioxidantem, napomáhá hormonální rovnováze, podporuje normální činnost oběhové soustavy, podporuje kognitivní a duševní zdraví,přispívá k pozitivní náladě – relaxace

Pyl + mateří kašička – podporuje hormonální aktivitu– menopauza, podporuje přirozenou obranyschopnost – imunitní systém

Včelí pyl – menopauzální komfort, duševní stav a výkon, vitalita, odolnost

Jód – přispívá k normálním rozpoznávacím funkcím, energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, udržení normálního stavu pokožky a k tvorbě hormonů štítné žlázy a normální činnosti štítné žlázy

 

Kolikrát denně mám kapsle užívat?

Užívejte 2 kapsle denně. Doporučujeme 1 kapsli ráno před jídlem a 1 kapsli večer před jídlem.

 

ZOBRAZIT SAMOSTATNĚ >

 

 

PROČ VENIRA MENSTRUACE?

Zná to snad každá žena - bolest břicha a celého těla, nepříjemné migrény, únava a špatná nálada, chutě na všechno nezdravé jídlo a nejvíce na sladkosti. Rozhodí vás každá maličkost a nejraději byste zůstala celý den jen v posteli. Takhle u většiny žen a dívek probíhá období před nebo během menstruace. Pro ani jednu z nás to není nic příjemného a nejraději bychom toto období přeskočily úplně. To bohužel zařídit neumíme, ale místo toho jsme vyvinuli nový přírodní doplněk stravy, který napomáhá menstruačnímu komfortu. 

 

Venira menstruace je přírodní doplněk stravy, který obsahuje celkem 5 účinných látek, které byly speciálně vybrány pro zmírnění nepříjemných pocitů během menstruace. Každá látka se podílí na tom, aby podporovala zdravý menstruační komfort a osvěžení těla. 

 

Venira menstruace není určena pouze na zmírnění menstruačních příznaků, ale také pomáhá s problémy během menopauzy. 

Vzhledem k tomu, že tento produkt funguje na přírodní bázi, je potřeba dlouhodobého užívání než žena pozná první výsledky. Ty by se měly dostavit do 4 až 5 týdnů od začátku užívání.

 

 

KAPSLE POMÁHAJÍ S TĚMITO PROBLÉMY

- Zmírňují bolest během menstruace 

- Podporují premenstruační a menstruační komfort

- Pomáhájí stabilizovat menopauzu

- Mají antioxidační účinky

- Přispívají k normálnímu stavu kloubů a svalů

- Napomáhají k normálnímu trávení a osvěžení těla

 

 

OBSAHUJE 5 ÚČINNÝCH LÁTEK

 

Pivoňka čínská – podporuje zdraví žen, napravuje menstruační cyklus, harmonizuje vnitřní rovnováhu ženy, potlačuje bolesti a napětí v podbřišku, pomáhá s bolestmi hlavy a při zánětlivých procesech

Drmek obecný – bylina stvořená pro ženy, která pomáhá v boji proti bolestivé a silné menstruaci nebo akné, antioxidant, stabilizuje menstruační cyklus, vyrovnává hladiny hormonů při menopauze 

Srdečník obecný – napomáhá přirozené činnosti kardiovaskulárního systému, zklidňuje organismus, pomáhá proti migréně, ale také při úzkosti, nervozitě a napětí

Smldinec chlupatý (dioscorea willosa) – podporuje komfort při menopauze, udržuje balanc ženských hormonů, reguluje menstruační cyklus

Kontryhel obecný  – Kontryhel napomáhá premenstruačnímu komfortu u žen, pomáhá při menstruaci či menopauze, pozitivně působí na kůži a pomáhá při problémech s akné

 

Jak často se kapsle užívají?

Užívejte kontinuálně 2 kapsle denně po celý měsíc včetně období cyklu. Ideálně ráno a večer. Vždy zapijte dostatečným množstvím vody.

 

ZOBRAZIT SAMOSTATNĚ >

 

 

Co je to Maca peruánská?

Maca peruánská neboli peruánská řeřicha má svůj původ v peruánských Andách, kde roste převážně v horských oblastech. Jedná se tedy o dokonalou rostlinu, která umí přežít i ve velmi drsných podmínkách ve vysoké nadmořské výšce. Jako nejdůležitější část této rostliny se považuje její kořen. Proč? Právě on totiž obsahuje hned několik prospěšných látek v podobě vitaminů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin, které mají velice blahodárný vliv na lidský organismus. Maca je navíc známá již po tisíce let a už staří Inkové ji užívali zejména proto, aby měli dostatek síly, vitality a pomohli tak k přežití jejich rodu. Odtamtud se následně dostala až sem k nám a jsou z ní vyráběny nejrůznější doplňky stravy určené nejen pro ženy, ale mnohdy také pro muže.

 

Není divu, že je Maca všeobecně známá a navíc označovaná jako SUPERpotravina. Její kořen totiž v sobě obsahuje hned několik velice důležitých a prospěšných složek. Mezi ně patří značná dávka minerálních látek jako je třeba fosfor, železo, jód či vápník. Ty jsou následně obohacené také o vitaminy B1, B2, C a E, které mají na naše tělo a jeho správný chod velice značný vliv. Navíc se v jeho složení objevují také aminokyseliny, antioxidanty a nakonec i nenasycené mastné kyseliny. Ty si naše tělo bohužel neumí samo vytvořit, a tak bychom je měli přijímat alespoň touto cestou.

 

 

Venira Maca

Jak už jsme si řekli, tak má Maca velice mnoho blahodárných účinků na celý náš lidský organismus a nenadarmo si vysloužila přezdívku jako zázračná rostlina. Hlavním důvodem, proč takto bývá pojmenována, proč se ji většina žen rozhodne užívat a proč je tolik žádaná a oblíbená je ten, že skvěle napomáhá ustálit hladinu hormonů.

To znamená, že nám může pomoct nejen sjednotit náš menstruační cyklus, ale také je často používána jako podpůrný prostředek proti neplodnosti. Maca však neslouží pouze jako podpůrný prostředek při problémech s početím, ale navíc také skvěle podporuje i náš imunitní systém, čímž zlepšuje naši vitalitu a to však nejen fyzickou, ale také psychickou.

To je zajištěno hlavně prostřednictvím obsažených vitamínů, minerálů a aminokyselin, které je potřeba svému tělu dopřávat nejen díky stravě, jelikož tento příjem může být někdy pro naše tělo nedostačující, ale také z nejrůznějších doplňků stravy.

 

 

- Pomáhá podporovat plodnost

- Pozitivně ovlivňuje hladinu hormonů

- Harmonizuje menstruační cyklus

- Přispívá k posílení paměti

- Napomáhá zvyšovat libido

- Posiluje imunitní systém a má antioxidační účinky

 

Obsahuje

Maca (Lepidium meyenii) podporuje fyzické a duševní zdraví, vytrvalost, vitalitu, plodnost a sexualitu.

Tolice setá (Medicago sativa) má skvělé antioxidační účinky, napomáhá nám bojovat vůči volným radikálům a posiluje imunitní systém.

Ashwaganda (Withania somnifera) napomáhá udržovat správnou hladinu a rovnováhu látek v našem těle, posiluje imunitní systém a dokáže také zlepšovat náladu.

 

Jak se Venira Maca užívá?

Užívejte každý den 2 kapsle - jednu ráno a jednu večer (vždy před jídlem). Balení obsahuje celkem 80 kapslí, vydrží Vám tak 40 dnů. Dostatečně je zapijte tekutinou. 

 

ZOBRAZIT SAMOSTATNĚ >

 

 

Na tento balíček není možné použít žádný slevový kód!

 

Venira hormonální ronováha

 

Venira menstruce 

 

Venira maca

Venira hormonální rovnováha

Co je Venira hormonální rovnováha?

Produkt přispívá k správné funkci ženských hormonů a udržuje jejich rovnováhu.

 

Kolikrát denně mám kapsle užívat?

Užívejte 2 kapsle denně. Doporučujeme 1 kapsli ráno před jídlem a 1 kapsli večer před jídlem. 

Mezi užíváním jednotlivých kapslí navíc nezapomínejte dodržovat časový rozestup alespoň 5 hodin. Proč? Je to z toho důvodu, aby mělo naše tělo čas na vstřebání všech potřebných látek v co největší míře.

 

Mohu užívat Venira hormonální rovnováhu společně s antikoncepcí?

Ano, tyto kapsle můžete užívat také v kombinaci s antikoncepcí.

 

Za jak dlouho uvidím výsledky?

To je bohužel velice individuální otázka a záleží pouze na Vašem těle, jak rychle dokáže zareagovat a kolik času bude na ustálení hormonů potřebovat. Na konci užívání první kúry by však již měly být viditelné první výsledky.

 

Mohu užívat Venira hormonální rovnováha spolu s jinýmí Venira produkty?

Ano, užívání jiných produktů Venira spolu s produktem hormonální rovnováha je možné.

 

Venira menstruce 

Pro koho jsou kapsle vhodné?

Kapsle jsou vhodné pro ženy, které zažívají nepříjemné pocity během menstruace nebo si prochází menopauzou.

 

Nemohou kapsle Venira menstruace snižovat účinek mé hormonální antikoncepce?

Ne, nemohou. Tyto kapsle jsou čistě přírodní a nijak nemohou snižovat účinek vaši hormonální antikoncepce.

 

Budu mít na pleti během menstruace mírnější projevy (pupínky)?

Na tento problém nejsou kapsle primárně určeny. Venira menstruace vám může pomoci zmírnit nepříjemné pocity během menstruace. Produkt zároveň napomáhá k přirozenému průběhu menstruace.

 

Upraví se mi díky těmto kapslím také nepravidelnost menstruace?

Pokud máte problém s nepravidelností menstruace, je to už bohužel zdravotní problém, na který naše kapsle nejsou primárně určeny. Kapsle Venira menstruace by vám měly pomoct s nepříjemnými pocity během menstruačního cyklu.

 

Jaké mají kapsle vliv na menstruaci?

Kapsle obsahují účinný komplex 5 látek, které působí příznivě při nepříjemných pocitech během menstruace a napomáhají k optimálnímu průběhu menstruace.

 

Zeslabí se mi po užívání kapslí krvácení?

Venira kapsle vám nezesíli ani nezeslabí krvácení. Kapsle napomáhají přirozenému průběhu menstruace.

 

Může se mi díky kapslím zkrátit doba menstruace?

Ne. Kapsle Venira menstruace neovlivňují dobu menstruace.

 

Je možné tyto kapsle kombinovat s léky od bolesti?

Jakékoliv kombinování s ostatními léky konzultujte s Vaším ošetřujícím lékařem.

 

Je produkt vhodný pro těhotné a kojící ženy?

Ne, tento produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

 

Je možné kombinovat kapsle na menstruaci s jiným VENIRA produktem?

Ano. Tenhle doplněk stravy můžete kombinovat s ostatními VENIRA produkty.

 

Venira maca

Jaké látky obsahuje tento produkt?

Venira maca obsahuje kombinaci hned 3 přírodních účinných látek, kterými je třeba Maca peruánská, Tolice setá a Ashwaganda.

 

Jak se Venira Maca užívá?

Užívejte každý den 2 kapsle denně - jednu ráno a jednu večer (vždy před jídlem). Dostatečně zapijte tekutinou.

 

Pro koho je Venira Maca určena?

Tyto kapsle jsou určeny pro všechny ženy, které potřebují pomoci s ustálením hormonů co se týče nepravidelné menstruace nebo přírodní cestou pomoci k otěhotnění, jelikož Maca podporuje plodnost a navíc dokáže zvyšovat naše libido. Dále skvěle podpoří náš imunitní systém, což skvěle zlepšuje naši fyzickou i psychickou vitalitu.

 

Je Venira maca veganský?

Ano! Kapsle Venira Maca jsou veganské.

 

Obsahuje Venira Maca lepek, laktózu nebo cukr?

Ne, tento přírodní doplněk stravy neobsahuje lepek, laktozu ani cukr.

 

Je možné užívat v období těhotenství a kojení?

Tento přírodní doplněk stravy nedoporučujeme užívat v období těhotenství a kojení.

 

Můžu produkt Venira maca užívat také v kombinaci s jinými Venira produkty?

Ano! Naše produkty jsou speciálně navrženy tak, aby se mohly užívat ve své kombinaci.

 

Zajímá Vás něco specifického, co jste mezi často kladenými otázkami nenalezli? Pak nám určitě napište svůj dotaz na info@venira.cz kdy se Vám budeme snažit co nejdříve odpovědět!

 

povinné údaje

Heureka Heureka
všechno ok
Ověřený zákazník, 22. 9. 2021
Heureka Heureka
  • Velmi rychle dodani,skvely vyrobek
Ověřený zákazník, 22. 9. 2021
Heureka Heureka
Vše dobré
Ověřený zákazník, 22. 9. 2021
Heureka Heureka
  • Rýchle dodanie tovaru
Žiadne
Ověřený zákazník, 21. 9. 2021
Heureka Heureka
Byla jsem hodne skepticka, když jsem delala první objednavku, ale to už je více jak 3 roky. Nakonec je to jediný produkt na vlasy, kterému jsem od te doby verna. A k tomu jsem ještě prihodila par dalších produktu, které si také nemuzu vynachvalit. Za me n
Ověřený zákazník, 21. 9. 2021
Heureka Heureka
  • rýchle dodanie a kvalitné balenie
Ověřený zákazník, 21. 9. 2021
Heureka Heureka
  • rychle doručeno
rychlé doručení,super,jsem moc spokojená,děkuji
Ověřený zákazník, 20. 9. 2021
Heureka Heureka
  • Vše probíhá velice rychle, stránky jsou přehledné, vše je dobře popsáno, vše srozumitelné.
Ověřený zákazník, 20. 9. 2021
Všechna hodnocení
Tisíce spokojených zákazníků
Přírodní produkt
Bez silikonů
a parabenů
Vyrobeno a testováno
v ČR
Dárek ke každé
objednávce
Vše skladem v ČR,
bleskové doručení

Doporučujeme

Venira.cz | © 2021