Venira - logo

Komplexní péče o vaše vlasy, nehty a pleť

Spokojené zákaznice

Natálie

Ráda bych se s Vámi podělila o svou proměnu, které jsem s VENIROU dosáhla. Jestli některý doplněk stravy opravdu funguje, tak je to právě tento, toto srovnání je toho důkazem. Stačilo 40 dnů s VENIROU, během kterých moje vlasy POROSTLY, ZHOUSTLY, ZPEVNILY SE a přestaly mi VYPADÁVAT.

Když jsem s četla o komplexnosti tohoto přípravku, tak musím jen potvrdit. Neskutečnou proměnu vidím také ve zlepšení PLETI! Takže pokud má někdo problém s akné, určitě vyzkoušejte. Viditelné zlepšení taktéž v pevnosti NEHTŮ. Za mě je tento přípravek opravdu skvělý, doporučila bych ho všem. A já se bez něj už neobejdu.

promena

Tereza

“Musím říct, že jsem opravdu spokojena s tímto produktem. Ze startu jsem neočekávala žádné zázraky, ale VENIRA mě velmi překvapila. Vlasy jsou delší a celkově silnější."

promena

Denisa

Už jsem vyzkoušela všelijaký Biotiny apod. Výsledek v podstatě žádný. Rozhodla jsem se vyzkoušet českou značku VENIRA.Tento rozdíl je po pouhých 40 dnech! Podle odrostů jsem si měřila jak mi vlasy rostou a byla jsem v naprostém šoku když jsem už po dvou týdnech zjistila, že jsou moje vlasy o celý 1cm delší! Celkem mi za 40 dní jezení tohoto doplňku stravy vyrostly vlasy o cca 4 cm! Před tím, než jsem se rozhodla pro Veniru jsem na 4 cm vlasů čekala půl roku.

promena

Venira.cz | © 2018