Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o vaše vlasy, nehty a pleť
Články

Jak použít arganový olej na vlasy

10. 4. 2019

Každý z nás už slyšel o arganovém oleji, a to, že získal celosvětovou oblibu, je známý fakt. Jak ale správně využít arganový olej, abychom z něj co nejvíce vytěžili? Tato vitamínová bomba, nabitá antioxidanty, se totiž dá využít různými způsoby. Díky své hydrataci, ho můžeme využít například na vlasy a to hned několika způsoby.

 

Arganový olej jako maska na vlasy

Roztřepené konečky či poškozené vlasy trápí snad každou druhou dívku / ženu. S arganovým olejem, můžete docílít viditelného zlepšení a to za relativně krátkou dobu. Jeho použití je jednoduché, pokud chcete vlasy hloubkově ošetřit, tak zde pomůže celkový zábal na vlasy. Naneste potřebné množství arganového oleje na ruce, zahřejte a jemně vmasírujte do vlasů a pokožky hlavy poté zabalte do ručníku, nechte působit alespoň hodinu. Poté vlasy důkladně umýjte šampónem.

 

Arganový olej jako kondicionér

Další způsob je nanášení na konečky vlasů. Postup je opět jednoduchý, do navlhčených vlasů vmasírujte malé množství oleje, nechte působit až půl hodiny a poté důkladně vlasy umýjte.

 

Arganový olej jako dlouhodobý pomocník

Arganový olej lze používat pravidelně a dlouhodobě. Pokud Vás trápí lámavost a suchost vlasů, arganový olej používejte jednou až dvakrát týdně, přes noc. Nakapejte několik kapek arganového oleje, rozehřejte a vmasírujte do vlasů, vezměte koupací čepici a nechte působit přes noc. Ráno klasicky hlavu pečlivě umýjte.

 

Mohlo by se vám líbit

Jak poznat dehydratovanou pleť?
Jak poznat dehydratovanou pleť?
25. 6. 2020
Hrajeme o 10 čistících gelů na ruce
Hrajeme o 10 čistících gelů na ruce
5. 4. 2020
Koronavirus starter pack
Koronavirus starter pack
26. 3. 2020
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Venira.cz | © 2020