zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví
Články

Jak poznat dehydratovanou pleť?

25. 6. 2020

Nespočet žen i mužů mnohdy špatně odhadne, že je jejich pleť dehydratovaná. Domnívají se totiž, že dehydratovanou pleť mohou mít pouze ti, kteří trpí suchou pokožkou. Kdepak! S dehydratovanou pletí se mohou setkat také ti, kteří mají smíšenou, nebo dokonce i mastnou pleť. Dehydratace se hojně projevuje právě v letních teplotách, kdy se nám na pleti tvoří šupinky, cítíme jemné pnutí a pleť je celkově oslabená. Toto pnutí se nejvýrazněji projevuje vysušením právě po kontaktu s horkým vzduchem a chlorovanou či mořskou vodou. Musíte tedy uznat, že naše pleť dostává v létě pořádně zabrat a zasloužila by si trochu péče.

 

Jak hydratovat svou pleť?

- Nezapomínat na řádný přísun tekutin, kdy je doporučováno vypít nejméně 1,5 l vody denně.

- Používat šetrný odličovací přípravek, který se hodí k typu Vaší pleti.

- Pravidelná aplikace hydratačního séra s kyselinou hyaluronovou.

 

Pokud byste hledali přímo přípravek, který obsahuje kyselinu hyaluronovou, dodá pleti skvělou hydrataci a dokáže ji nádherně rozjasnit, pak se rozhodně podívejte na naše VENIRA sérum s BIO kyselinou hyaluronovou a vitaminem C. Aplikace séra je navíc velice jednoduchá, stačí jej dvakrát denně vmasírovat na vyčištěnou pleť a máte vyhráno. Sérum je přírodní a je bez parfemace.

 

Popis obrázkuPopis obrázku

 

Proč kyselina hyaluronová?

Toto sérum obsahuje mnoho účinných a pro pleť velice důležitých látek. Jako první bychom vypíchli kyselinu hyaluronovou, kterou si dovolíme označit jako naprostou hydratační bombu! Molekuly kyseliny hyaluronové mají jedinečnou vlastnost, díky které na sebe umí perfektně vázat vodu a dokáží precizně vyplňovat mezibuněčnou hmotu. Věděli jste, že pouhý jeden gram kyseliny hyaluronové dokáže v pleti zadržet až několik mililitrů vody? Tato vlastnost je velice důležitá nejen z hlediska hydratace, ale také v zabraňování projevu známek stárnutí. S přibývajícím věkem totiž výrazně klesá množství této kyseliny v těle, a tak bychom si ji měli dopřát alespoň jednoduchou aplikací tohoto séra. Vaše pleť tak nebude dále neztrácet svou elasticitu a bude vypadat stále mladistvě, vyhlazeně a pevně.

 

Vitamín C jako třešnička na dortu

Jako výborný doplněk kyseliny hyaluronové je vitamín C, který je důležitý nejen ve stravě. Díky němu dochází z hlediska naší pleti k velice potřebnému antioxidačnímu účinku vůči stresu a jiným škodlivým látkám. Navíc jako bonus podporuje tvorbu kolagenu, který je velice důležitý právě pro pevnost našich tkání, do kterých řadíme i pleť. Lidské tělo bohužel není schopné si vitamín C samo vyrobit, tudíž jeho přísun aplikací tohoto séra považujeme za naprostou jedničku.

 

Věříme, že za pomocí VENIRA séra s BIO kyselinou hyaluronovou a vitaminem C zatočíte s letní dehydratovanou pletí a navždy se rozloučíte se svými šupinkami, pnutím a vaše pleť bude jednoduše okouzlující.

TIP: Toto sérum lze také využít jako báze pod make-up!

 

Popis obrázku

 

Mohlo by se vám líbit

Řekněte tukovým buňkám NE!
Řekněte tukovým buňkám NE!
11. 7. 2021
Astaxanthin – nové a vylepšené složení kapslí pro vlasy, nehty a pleť!
Astaxanthin – nové a vylepšené složení kapslí pro vlasy, nehty a pleť!
21. 6. 2021
Jak na lepší spánek?
Jak na lepší spánek?
9. 2. 2021
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Venira.cz | © 2021