zavřít
Česká republika Česká republika
Venira
O nákupu
Kontakt
Venira - logo
Komplexní péče o krásu a zdraví
Články

Vypadávání vlasů u mužů

15. 11. 2018

Víte, proč ztrácíte vlasy, pánové?

Každému denně vypadne až sto vlasů. Jedná se o přirozený proces, kterým se nemusíte znepokojovat. Pokud ztráta vlasového porostu dlouhodobě překračuje pomyslnou normu, mluvíme o patologickém vypadávání vlasů. Tento stav pak představuje obrovský handicap nejen pro ženy, ale i pro muže. Právě u nich se řídké vlasy, kouty nebo plešatost vyskytují stále častěji. Dnešní článek proto věnujeme mužům, a to s nadějí na lepší zítřky. 

Existuje mnoho forem vypadávání vlasů a stejně jako u žen, i u mužů k tomuto jevu dochází z mnoha příčin. Problémy s kvalitou a růstem vlasů zdaleka nejsou pouze dědičného charakteru, jak se mnoho lidí domnívá. Na vině může být roční období, stres, některá onemocnění, léky a také časté infekce. 

 

Testosteron jako zabiják vlasových folikulů

Potíže s růstem vlasů u mužů však velmi často souvisí s hormonálními změnami. Mužský pohlavní hormon testosteron je v tkáních metabolizován na dihydrotestosteron (DHT). Jeho účinkem dochází ke zkrácení růstové fáze vlasů a následnému odumření folikulů, z nichž vlas vyrůstá. Ne vždy ale folikul zcela zaniká. Kupříkladu u kruhové ztráty vlasů projevující se lysinami na hlavě nebo v oblasti vousů, dochází „pouze“ k zastavení růstu. Příčinou nepříjemné „vady na kráse“ může být oslabený imunitní systém. Taktéž u difúzní ztráty vlasů, kdy kštice řídne po celé ploše hlavy, folikuly pouze stagnují, ale nezmírají. Tuto situaci nejčastěji vyvolávají chronické záněty, opakované nákazy, ale i snížené množství bílkovin a stopových prvků v těle. Nedostatečná hladina železa a zinku se projeví slabými vlasovými kořínky a rychlou ztrátou vlasů.

 

Venira slaví úspěch u mužů a navrací jim sebevědomí

Pokud již došlo k zániku folikulů, šance na znovuobnovení vaší původní hřívy je bohužel mizivá. Řada léků slibuje zázraky, ale většinou kromě vlasů zřídne navíc i vaše peněženka. Jestliže jsou folikuly pouze ve „spícím“ režimu, určitě vyzkoušejte Veniru. Zaznamenali jsme totiž pozitivní ohlasy od klientů, kdy Venira obnovila činnost vlasových folikulů a došlo k opětovnému růstu vlasů. Složení výživového doplňku je skutečně unikátní a každá jednotlivá složka napomáhá ke zdravému růstu nejen vlasů, ale i vousů. Zinek pozitivně ovlivňuje vlasový folikul, přeslička podporuje přirozený růst a selen s vitamínem A se starají o stav imunitního systému. Vitamín C, výtažek z kopřivy, aminokyseliny a měď vlasy posilují, dodávají jim lesk a potřebný pigment. Všechny látky obsažené ve Veniře vytvářejí dohromady blahodárný koktejl minerálů, vitamínů a prvků, které příznivě působí na pokožku hlavy, přispívají k fyziologickému růstu vlasů a splňují nejvyšší nároky na jejich zdravý vzhled a strukturu.

 

Nedávno nám přišla vůbec první pánská recenze na užívání VENIRY

 

Možná už vaše vlasové cibulky vypověděly službu a místo vlasů vás „zdobí“ pleš. Třeba vám dokonce přidává charisma. Pokud vás padání vlasů trápí a chtěli byste zpět svou bujnou hřívu, zkuste to s Venirou. Nemáte co ztratit a snad se brzy přidáte k šťastlivcům, kterým Venira změnila obraz v zrcadle. Dejte nám vědět!

Mohlo by se vám líbit

Pojďme se opalovat!
Pojďme se opalovat!
26. 7. 2021
Řekněte tukovým buňkám NE!
Řekněte tukovým buňkám NE!
11. 7. 2021
Astaxanthin – nové a vylepšené složení kapslí pro vlasy, nehty a pleť!
Astaxanthin – nové a vylepšené složení kapslí pro vlasy, nehty a pleť!
21. 6. 2021
Sledujte nás
Ať Vám neunikne další článek

Venira.cz | © 2021